SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zza linii 6.25 lub 7.24 - Spam Sportów Zespołowych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122292

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Reso Ktos cos moze powiedziec o dzisiejszych meczach? Bo nie moglem ogladac

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Resovia zagrała idealną siatkówkę przez pierwsze dwa sety, co od razu przełożyło się na zdobycze punktowe
W trzecim secie zaczęli popełniac błędy, kebaby się trochę odrodziły w końcówce odjechali na kilka punktów i Resovia ich już nie dogoniła
W czwartym secie gra troszkę "szarpana" z początku, potem Resovia zaczęła grac lepiej i wygrała seta oraz całe spotkanie

Skra nierówno grała w dwóch pierwszych setach, ale potrafiła zbudowac przewagę (-> drugi set) i dotrzymac ją do końca setów
W trzecim przegrywali w końcówce już 2pkt, ale Skra wyrównała i po pasjonującej grze na przewagi wygrała trzeciego seta oraz całe spotkanie Polecam obejrzec sobie końcówkę trzeciego seta, warto

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
fak skra zagrała dobry mecz ale jastrzębie pierwszego seta z***ali na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Chyba bede musial Jak wroce do Krk i bede mial lepszego neta niz w domu to obydwa mecze ogladne

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
odpal sobie polsat sport jak masz właśnie leci powtórka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
On nie ma u siebie PS, jak będzie w domu na świętach to sobie obejrzy


Zamykam.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
****a -8,4 i śnieg sypie od wczoraj

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Chuck wlasnie bylem w domu i trafilem przez przypadek Swietny mecz zagrala Resovia 3 set imo byl wynikiem nie tyle slabej gry sovi, a dobrej turkow

Pippo ja juz mam swieta

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
ja w zasadzie też jak z pogodą u was? u mnie -9 i śnieg od rana, żeby się to do świąt utrzymało

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
U mnie to samo... -10 caly dzien... Na szczescie snieg przestal padac, bo juz mnie wkurza ze szyby w autach zawalone :/

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek biegania.

Następny temat

GT Avalanche 3.0

WHEY premium