SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwichnięcie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez shnosnas z działu Combat / Samoobrona.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3471
Dziś podczas treningu w terenie, juz na sam koniec, w czsie sparingu wywichnalem maly palec u dloni (dokladnie nie wiem jak, chyba w zwarciu). Nie smiac sie! Nie smiac sie, bo dla mnie to tragedia... Troche probowalem sam nastawic, ale nie szlo (nie bolalo, ale palec nie chcial sie wyprostowac). Instruktor zawiozl mnie na urazowke Akademii Medycznej. Przeswietlenie pokazalo, ze to tylko wywichniecie i nic wiecej. Ale doktor zalozyl mi gips na pol lapy i powiedzial, ze mam nie trenowac przez miesiac! Przez miesiac!!! Czy troche nie przesadzil (IMHO o ja1kies 2-3 tygodnie...)? Prosze o wypowiedzi zawodnikow, ktorym cos takiego sie zdarzylo lub cos takiego widzieli/slyszeli...

Zeby bylo smieszniej, pol godz. po mnie przywiezli jakiegos faceta ze zlamana lapa (przedramie) i ten sam doktor zalozyl mu mniejszy gips! O co tu k..wa chodzi?

Krotko mowiac PJH, ale miesiac?

Pzdr, TorV

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
Jezeli lekarz Ci tak zalecił to posłuchaj, nikt Ci nie powie przecież żebyś sam sobie rozwalił gips i trenował dalej żebyś se zrobił większą krzywde
zawsze możesz przecież zamiast treningu iść sobie pobiegać itp trening który nie wymaga pracy rąk

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
moj kumpel tez mial w dupie lekarza jak mial gips na nodze to totalna olewka kule zostawial w domu bo twierdzil ze nie bedzie jak pajac zasuwal itd itp... zdjecie gipsu i co? noga sie nie zrosla i w stabilizator na kolejne 3 tygodnie... moral lepiej juz odpusc sobie ten miesiac niz jakbys potem mial dwa dodatkowe nietrenowac

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolące plecy

Następny temat

Dobre rady

WHEY premium