SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zucie gumy na treningu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
Witam

ostatnio mialem mozliwosc ogladania sporo filmow z udzialem "wyzszej polki" kulturystow z calego swiata. na wielu filmach zuja oni gumy na treningach

czytalem cos ze zucie gumy poprawia koncentracje itd

beda sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
oczywiscie nie doczytałam ze "zucie gumy na treningu" no na treningu to moze i tak, ale na zajeciach nie praktykuje (tych sprawnosciowych na studiach) bo łatwo sie udławic

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Tu nie ma zadnej magii. Po prostu, zucie gumy poprawia koncentracje bo skupiasz sie na żuciu, to samo robia kierowcy tirów i kierowcy ktorzy jeżdzą na dalekie odleglosci po 20 godzin na dobe i to w nocy. Zadnego biochemicznego poddextu ja tu nie widze. Boofi moze cos wie bo guma ma wiele wspolnego z zębami ale za obiecywanie sogów nie wiem czy zechce odpisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
coz za refleks

danke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Ja słyszałem ze żucie gumy powoduje zwiekszone wydzielanie kwasów trwiennych, pewnie dlatego zawsze po treningu jestem taki głodny
Pozdro.

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Ja na wszystkich egzaminach zuje gume :) chyba ze ustny ;p

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Koxik ma racje, zucie gumy zwieksza wydzielanie soku zolądkowego. Dlatego ja nie zuje bo mnie drażni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
to jak zwykle ja mam na odwrót bo przy uczeniu anatomii jak zuję gumę wszystko wchodzi mi o połowe wolniej i zostaje o połowe mniej niz jak jej nie zuję, mówie serio bo sprawdzałam

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
nigdy nie żuje gumy podscza nauki, jakoś mnie to drażni szczególnie jak traci smak

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Gdybym przy nauce zul gume to by mi hajsu na nia nie starczylo, jak traci smak jest nie fajnie, ale pozniej sie jeszcze zaczyna rozpadac :p ale do egzaminow jest spoko

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
gdybyś przeczytał regulamin działu to bys się dowiedział że za "będą sogi" post wyleci

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Jak żujesz gumę to wyrabiasz mięśnie szczęki. Jeżeli dodatkowo stosujesz jakieś wspomaganie szczena ci rośnie naprawde duża. Może w kulturystyce to też jest oceniane nie wiem ale osobiście nie chciałbym mieć szczęki jak Arnold.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

henna

Następny temat

czerwona twarz po solarium

WHEY premium