SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znakomity krem na syfy !!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
sposobem na kazdy syf jest Roaccutane (albo jakos tak sie to nazywa, nie chce mi sie isc sprawdzic). jest strasznie drogi (300zl opakowanie, ktore starcza na chyba 2 tygi, ale to indywidualnie do masy ciala)z tym ze to dziala od srodka i nie wiem czy jest czlowiek na ktorego ten lek nie zadziala. oczywiscie na recepte i cala lista przeciwskazan, ale efekty sa za***iste...

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
najlepszy jest Lewitan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
co to jest Lewitan?
Roaccutane byl jedyna rzecza jaka mi pomogla, przeszedlem przez wszystkie opisane przez was srodki i jeszcze duzo wiecej, jak bylem u dermatologa to cokolwiek mi przepisal to juz to dawno znalem i wiedzialem ze nic nie da. to trzeba tepic od srodka a nie z zewnatrz...no chyba ze od czasu do czasu jakis tam drobny
nie ma chyba organizmu ktory oparlby sie temu lekowi,łojotok momentalnie ustaje, juz po tygodniu, a pozniej przez kolejne miesiace skora jest po prostu nienatluszczona w ogole (nie bylo potrzeby mycia twarzy wiecej niz raz dziennie, a mycie jej czesciej moglo wysuszyc) i tym samym znikają istniejace juz krostki (takze zaskorniaki) a nowe po prostu nie robia sie bo nie maja z czego.jedyny minus to cena i ewentualne przeciwskazania (lista jest przerazajace, ze smiercią włącznie, ale nie zauwazylem zadnych skutkow ubocznych)

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
levitan to takie smierdzące tabletki z drożdzy, g**** dają, mi nie pomagają wcale łykam je z przyzwyczajenia

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
BROŃ (miecze,sai,itp.), DUŻY WYBÓR, TANIO!!!! INFO I PYT. NA MAILA
MAFIA SFD RULEZ
Szacunek Lojalność Zaufanie
AGILITY HANDLER PRO
sklep zawiesza działalność do odwołania

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
lewitan- to tabletki drozdzowe, bardzo je chwale, nie mam zadnych problemow z syfami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
a i wcale nie smierdza.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
Ja juz od dobrych 7lat mam ataki syfow :( ponoc cos z hormonami mam nie tak :( Teraz o tyle lepiej ze najgorsze stany zapalne mam od pazdziernika do lutego.

Najlepsze środki jakie mi pomogly (a wierzcie, że mialam okropna twarzyczke i nawet najlepsze podklady nie kryly mi tegO! )
- Dalacin C - tableteczki
- Syntapren (wlasnie go koncze)tez tableteczki

- do tego zawsze płyn na syfy robiony sklad (detormycyna, rezorcinolum, Aasalicli, gliceryna i spirtus vini)
- no i jeszcze masc detromecyna

Najbardziej wkurzajace jest to, że teraz mam twarzyczke cudona, a za jakis czas znowu cos powyskakuje i znowu antybiotyk, bo nic innego na mnie nie działa :( Mam 21lat i takie problemy z cera jakbym miala 15 :( Dermatolog powiedziala abym brala tabletki antyknocepcyjne bo maja hormony i mi ustabilizuja. Jakos bralam przez 2 lata i nic mi nie daly. A teraz chlopak mi nie pozwala brac, bo mowi ze hormony tylko jeszcze bardziej mi zaszkodza, nie dobre sa dla zdrowia i juz sama nie wiem.

Moja dermatolog poradzila mi takze, abym zrobila sobie piling cynkowy kosztuje 150-180zl. Czy ktos robił taki pillig?? Bo nie wiem czy go robic czy nie.?Troche kosztuje, a jak ma mi nie dac nic to po co kase wydawac. Wiadomo jak jest dermatolodzy zbijaja na nas niezla kase, bo wiedza jak jest z tymi państwowymi.

Wiec jak ktos wie cos o pilingu cynkowym to bylabym wdzieczna za informacje!!! Thx

Marcia

Marcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
peeling nie jest dobry przy ostrzejszym tradziku (pomaga raczej przy zaskorniakach), bo bardzo podraznia i rozdrapuje krostki.
im mniej sie traktuje mechanicznie (wyciskanie,rozdrapywanie, w ogole dotykanie) krostki, tym są one mniej widoczne i nie nasilają sie tak bardzo.
Marcia jezeli nie pomoglo nic to szczerze polecam Roaccutane, mimo tego ze tyle kosztuje...

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
netfan: peeling cynkowy nie jest pelingiem mechanicznym tylko chemicznym. jest bardzo skuteczny ale trzeba go powtórzyć dwa, trzy razy

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
BROŃ (miecze,sai,itp.), DUŻY WYBÓR, TANIO!!!! INFO I PYT. NA MAILA
MAFIA SFD RULEZ
Szacunek Lojalność Zaufanie
AGILITY HANDLER PRO
sklep zawiesza działalność do odwołania

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
ok.
powiedzialem ogolnie o peelingach mechanicznych.na chemicznych sie nie znam.


netfan

netfan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zatwardzenie

Następny temat

Strzykajace i luzne stawy

WHEY premium