SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowy prepis na krem antycelulitowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Witam.Ostatnio przeczytałem w jakimś kolorowym pisemku taki przepis.

Fusy z zielonej herbaty oraz kawy zmieszac ze ztarta skórką z pomaranczy.Taki przecier połozyc na miejsca wybrane ,owinąc folią i zostawić na 2 godziny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
nie wiem czy to pomoze,ale napewno bedzie ladnie pachniala czesc ciala na ktorej bedzie to zastosowane :]

a tak powaznei to jesli chcesz walczyc z celulitem to lepiej kupic sobie krem troszke drozszy ale skuteczny niz bawic sie w jakies wynalazki ktore moga nie dac zadnego skutku...

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
własciwie to krem antycellulitisowe zawierają wyciągi z kawy i pomarańczy i z innych jeszcze szmerów-bajerów! oczywiście pamiętamy ze walki z tzw 'pomarańczową skorka' dołączyc trzeba także cwiczenia i najlepiej dietę pozbawiona złych tłuszczy
ja jednak należę do takich osób i zamiast takiego domowego wynalazku kupiłabym krem, chociażby ze względu na oszczędnosc czasu, bo jednak 2 godz to długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
zaden krem nie podziała na celulit jesli nie będzie diety i brak aktywnosci fizycznej

ani krem domowy
ani za 200 zł

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
taki krem to tylko dodatek do diety , cwiczen.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja wcale nie zamierzam go stosować i nie mam celulitisu .Wrzuciłem tylko przepis ,ot ciekawostka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
bez sensu zakladac tylko po to nowy temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Klaudia chlopak chcial tez w urodzie zablysnąc

Zmieniony przez - blueeyes w dniu 2007-05-13 18:43:09

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Tran W Tabletkach Pomaga Na TrADZIK?????

Następny temat

Zwichnięty łokieć;/;/

Wiecej