SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi w dniach 7 - 23 lutego 2014 rok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9706

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10381
Ja powiem tak mieszkam w holandii wiem czym są panczeny dla tych ludzi więc zwycięstwo bródki z holendrem o 0.003s bezcenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1774
Szkoda tylko że nie ma takich warunków u Nas jak u nich. A mimo to i tak należymy do czołówki w tym sporcie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Ale sam przyznasz ze złoty medal Bródki to sensacja,nikt na to nie stawial,po cichu liczono na braz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1774
Każdy kto zdobyłby ten złoty medal dzisiaj byłby uznany w jakiś sposób za niespodziankę bo nie było zdecydowanego faworyta ;p. Ja osobiście się spodziewałem bardziej 2-5 miejsca, myślałem że złoto zdobędzie albo Davis, Juskow albo Verweij ale ten pierwszy mocno zawiódł. Z drugiej strony Morrison który w tym sezonie sobie słabo radził w PŚ też okazał się niespodzianką bo zdobył medal, więc widać jaki to nieprzewidywalny sport i jak jest ciasno w czubie. Emocje były ogromne, jak Zbyszek był na ostatnich 200 metrach to aż mnie ciarki jadły.
Mam nadzieję że jutro panczenistki też nam emocji dostarczą :P


Zmieniony przez - Rossipl w dniu 2014-02-15 22:27:15

Zmieniony przez - Rossipl w dniu 2014-02-15 22:32:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Niepokojące informację w kontekście sztafety męskiej, jest jakiś problem z nogą Niedźwieckiego, jutro będą przeprowadzone badania.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1774
Ajjj, niedobrze z tą nogą jest. Tak myślałem że coś jest nie tak, bo 20 miejsce na 1500 m to nie w stylu Konrada. Mam nadzieję że w tydzień się naprawi hehe
Najgorsze że nie mamy nikogo na zmiane w razie czego, w rezerwie jest Druszkiewicz ale to zupełnie inny dystans...

Zmieniony przez - Rossipl w dniu 2014-02-15 22:41:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Gdyby ktoś nie wiedział, to informuję: Dekoracja Kamila Stocha o 17.45, Zbigniew Bródki o 18.10. Wszystko do zobaczenia w TVP2 oraz TVP Info.

Obaj dostaną medal z kawałkiem meteorytów, które przed rokiem spadły na Czelabińsk.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
O ktorej lyzwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
14.45 transmisja w TVP1

Szwedzi dołączyli do swoich koleżanek z kadry i także wygrali złoto w sztafecie biegowej Wczoraj była euforia i zapomnieliśmy wspomnieć o tym, że dopiero piąte w biegu sztafetowym były Norweżki Bjoergen zapowiadała 6 złotych medali, a póki co jest jedno i jakoś nad tym nie ubolewam

Zmieniony przez - wikt w dniu 2014-02-16 12:30:40

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
a druzynowy kiedy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepłynąć 40 000m w 24h

Następny temat

Webster, brak miejsca?

WHEY premium