SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zielony ma pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
ja to bym ci radzil popracowac teraz nad rzezba. ale oczywiscie z dobra dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
koledzy niestety z planu nici trochę pocwiczyłem tak ogólnie ale to jest d--- czy ktoś może dać mi plan na masę jakiś dobry taki na 5 dni w tygodniu?? prosił bym bardzo
mam nowe foty
http://img49.imageshack.us/img49/8177/dddd0dc.jpg
http://img114.imageshack.us/img114/140/gggggg1op.jpg

wiem że te foty pokazują kupe sadła ale pomózcie mi to jakoś wzglednie oszlifować żebym jakoś wygladał mam chec i zapał i bym sobie poćwiczył tylko dajcie jakiś pożyteczny plan

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2006-02-25 15:32:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2110
Ćwicz każdą grupę mięśniową raz w tygodniu, tylko brzucho 3 razy w tygodniu a będzie git

Bądzcie wytrwali w tym co robicie, szczególnie w treningu siłowym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
słuchajcie dajcie jakiś plan na 6 dni w tygodniu taki na mase ja potem sam go sobie dostosuje do swoich mozliwości jakie mam robić te ćwiczenia bardzo mi taki plan by się przydał a i jeszcze jedno jeśli możecie to prosiłbym bym bardzo o jakis schemat ławki z skosem bo mam mozliwość zrobienia sobie takiej siłki w domu tylko potrzeba mi aschematu na łwke z skosem bardzo bym prosił a i o tym planie koledzy nie zapomnijcie zarzucie jakis prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Pon
WYCISKANIE SZTANGI ZZA GŁOWY 6x2
WYCISKANIE "FRANCUSKIE" SZTANGI W LEŻENIU 8x5
WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 8x3
UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE 8x5




Wt
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 6x2
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 8x5
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT "MŁOTKOWY") 16x5
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 8x5
PRZNOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 8x3
WZNOSY BARKÓW "SZRUGSY" 8x3


Śr
WYCISKANIE SZTANGI ZZA GŁOWY 6x2
WYCISKANIE "FRANCUSKIE" SZTANGI W LEŻENIU 8x5
WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 8x3
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 8x5
PRZYSIADY WYKROCZNE 16x3
WSPIECIA NA PALCE W STANIU 8x5




Czw
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 6x2
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 8x5
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT "MŁOTKOWY") 16x5
UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE 8x5



Pią
WYCISKANIE SZTANGI ZZA GŁOWY 6x2
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 8x5
PRZYSIADY WYKROCZNE 16x3
WSPIECIA NA PALCE W STANIU 8x5



Sob
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 6x2
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 8x5
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT "MŁOTKOWY") 16x5
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 8x5
PRZNOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 8x3
WZNOSY BARKÓW "SZRUGSY" 8x3

cos trakiego zadobyłem na forum było poczytałem trochę i mysle ze to mi pasuje oczywiście to nie ja ułożyłem tylko jeden z naszych forumowiczów . i teraz powiecie ile mam seri robic a ile powtórzeń chodzi mi cos w stylu 4serie po 10 powtórzeń 4x10 bo na tym co podałem jakos się nie kapujei do tego jakieś 3 dni w tygosdniu aeroby np poniedziałek,sroda,piątek

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2006-03-03 22:11:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
rozumiem ze chcesz jak najszybciej sobie z***ac stawy barkowe i łokciowe ...

kuzwa w takim wieku, na takim stopniu zaawansowania ten plan to morderstwo dla organizmu

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
to dajcie mi jakiś dobry plan ale odrazu mówie że mogę sobie pozwolić na takie morderstwa bo jest do nich przyzwyczajony. To powiedzcie czy ten plan jest dobry a jak nie to zmiencie coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
urwa brak mi slów, zrozum ze teraz prawdopodobnie nic sobie nie z***iesz ale za kilka lat takich treningów bedziesz lezal i kwiczał. zreszta ten plan nic ci nie da, oprocz mega zakwasów, ostrego pojechania po stawach i kregoslupie.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
to koledzy po to weszłem w dział tylko dla zielnoych po to żebyście mi pomogli to prosze was o pomoc wiec pomózcie mi w ułożeniu planu. naprawde mam spore chęci i motywacje w ćwiczeniu. Wiec prosze dajcuie jakiś dobry plan mi na masę na 5 dni w tygodniu Błagam was w moim środowisku sa same koksy albo ludzie co pakuja aby pakować i potem tylko mówią ale dzisiaj dałem czadu i takie ******ły a ja chce dobrze zaczać więc was proszę o pomoc koledzy zrozumcie nie chce juz popełniać błędów na stracie tylko chce to dobrze zaczać te cwiczenie więc proszę was o jakiś dobry plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
na pierwszej stronie napisales ze miesiąc temu byles na siłowni pierwszy raz, a teraz ze jestes przyzwyczajony do takich morderczych cwiczen. mozesz mi wyjasnic wtf ?

a po drugie jesli dopiero zaczynasz to act zeby naucz sie techniki, przyzwyczaic organizm do wysiłku itd

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ACT według Michaiła po korekcie

Następny temat

BICEPS - MASA

WHEY premium