SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestawy testowe Animal za 50%

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ale długośc cylku tez ma jakieś znaczenie, nie?
więc może tak:
-treningowe- 3/dzień
-nietren- 2/dzień
ethyl. stała dawka
4 dni tren. w tygodniu.
ok. 46 dni suplementacji
ok będzie?

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podtrzymuje wczesniejsze wypowiedzi

skoro dawka okaze sie zbyt mala po np 30 dniach to kolejne 16 dni bedzie jeszcze wiekszą lipą

i strata calej kasy

to wszstko w temacie z mej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
"zatem co

40 dni?

6 ethyli i 3 KA dziennie? "

ok, tylko jak z tematami??
zakładać mamy juz teraz, żeby póxniej wystartować już bez pytań i poprawek??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bedzie towar
to zakladac
jak komu z czasem pasuje
terminy moga byc rozne/dowolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Co do nowego Ethylu to nie wiem jaki sens bylo zmniejszac ilosc esteru kretki z 3 do 1 przy niewiele nizszej cenie moim zdaniem teraz nie oplaca sie brac tego stecka starego jem wlasnie 2 puszke ale nowego na pewno nie kupie

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-03-18 18:51:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
na szczęście stary dostaliśmy
towar dostałem, więc wypadałoby założyc topic. polezy 3 tyg., pospamują, później się nowy założy

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mysle ze nie ma sensu zakladac tematu zeby tylko pospamowali lepiej zalozyc jak sie zaczyna test przynjamniej takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
BPLG JA TEZ SIE DO TWOJEGO ZDANIA PRZYLACZE BO PO CO SMIECIC W TYM DZIALE !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Wysylamy tylko nowe produkty.Nie martw sie o efekty!!!Nowa formula jest bardzo dobra.Dokladnie rozpisana etykieta czego i ile jest.W starej tego nie bylo.Byl inny opis w NUTRITION PANEL-Ogólny.Jutro w firmie dla pewnosci sprawdze czy wyslali nowy czy stary.Starych z tego co wiem nie bylo od 2 miesiecy na magazynie!!

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Aniamal a moglbys napisac jaki cel byl zeby zmniejszac porcje jako baza cyklu to nie moze byc bo ma za malo kretki, NO tez to nie jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabór ANIMAL test

Następny temat

Mono Vitalmaxa

WHEY premium