SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestawik

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiatm mam pytanko czy przy takim zestawiku moge oczekiwać spadku (troche) tłuszczu i przyrostu czystej masy.
Kreatyna Optimum
L- glutamina jej mam nieduzo moze z niecałe 200g zosało mi z poprzedniej kuracji i chcem to juz wszystko zjesc zeby nie stało
HMB trec 220tab
L-Karnityne MLO 1000mg
I do tego wszystkiego Carbo z olimpu.
Czy dobrym by było rozwiazaniem zastosowanie tych wszystkich preparatów naraz??
Jesli tak to czy ktos mógłby mi rozpisac jak i kiedy wszczególnosci chodzi mi o HMB i L-karnityne bo tego jeszcze nie brałem.


I na koniec małe pytanko jak uwazadzie i trzeba zrobic przerwy miedzy jednym a drugim braniem kreatyny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Co do kreatyny - przerw nie musisz robic wogole, jezli bierzesz 0,03gr/kgmasy ciała/dzien

Co do w/w "spalaczy" - karnityna i hmb mozesz sobie darowac

jezli masz mało do zrzucenia:
dieta + aeroby + odzywaka białkowa + thermo treca
jezli masz wiecej do zrzucenia, masz 18 lat i nie masz zadncyh problemow zdrowotnych
j/w z tym ze zamsiat thermo fat burnera - ECA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyne brałem 10 g dziennie a co do HMB i karnityny to juz mam wiec chcem sprubować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Jezli juz masz to bierz 3 razy dziennie w dawce po 1gr - mozesz przed aerobami, przed i po trengu siłowym
karnityne j/w z tym ze tylko przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak myslicie czy te suplementy beda ze saba dobrze wspułpracowały jesli wszystkie bede naraz brał a co do spalenia to mam troszkie wiecej teraz do spalenia bo sie zaniedbałem jest dieta i areoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
'wspołpraca' bedzie 'polegac' na tym ze zwiekszy sie działanie antykataboliczne - wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Jak szukasz czegoś dobrego to nic nie zastąpi aerobów i diety, gdy masz te dwa czynniki to dopiero sięgaj po wspomagacze, polecam Thermo Fat Bunera z Treca.

I jeszcze jedno gdy robisz wycinkę to nie licz zbytnio na przyrosty masy.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co masz na mysli wycinke A i jeszcze jedno czy kreatyne dobrze jest mieszać w jednym koktajlu z carbo czy lepiej osobno, i L- karnityne lepiej jest brqac przed trningiem czy lepiej jest przed snem a jak przed treningiem to ile minut przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
kreatyne jest dobrze mieszac z Carbo, a nawet jest to wskazane
co do L-kar. to bierz ja przed treningiem rozne sa sposoby brania mozesz brac 30 min przed 1-2 g lub 2-3 godziny przed rowniez taka ilosc.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno pytanie jak biore kreatyne z carbo to nie przeszkadza ze mieszam to z mlekiem słyszałem ze to jest nie dobrze mieszac kreatyne z mlekiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Tak - nie mozesz.
Nie tylko dotyczy to mleka a wszytkich tłuszczy, tłuszcze chamują wchłanianie kreatyny, odczekaj 30-40 min pozniej mozesz ewentualnmie napic sie mleka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAC

Następny temat

kreatyne czy bialko kupic??co jest lepsze??

WHEY premium