SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestawienie słodzików

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
"Milośnikiem" aspartamu jest firma Vitalmax - sypie tego masakrycznie dużo do swoich produktów, przez co są tak słodkie w smaku, że ledwo idzie je spożywać(mam nadzieje, że czyta to ktoś od nich) Tak to sukraloza i cyklaminian sodu najczęśćiej są dodawane z tego co zdążyłem zaobserwować.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-06-14 15:09:12

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
Mógłby ktoś odpowiedzieć i potwierdzić jednym zdaniem szkodliwość lub nie, słodzików.
Normalnie eliminując cukier biały, zastąpiłem go słodzikiem (z Lidla ).
Jednak przed każdym tabsem coś w głowie podpowiada "a może jednak odpuść"...
Nic tam, idę zrobić kawę. Oczywiście ze słodzikiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 203 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1571
Masz w pierwszej wiadomości. Słodziki są bezpieczne, o ile nie przekroczysz zalecanej dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2762
a czy nie bezpieczniej użyć ksylitolu? tak gonimy za niekalorycznymi słodzikami a przecież nie używamy cukru w niewiadomo jakich ilościach, także ksylitol mniej kaloryczny do cukru z niskim IG, starczyłby na długo.
ja planuje kupić sobie ksylitol i wyciąg ze stewii (skład: 95% glikozydów i 5% woda) i jeśli smak stewii mi nie podejdzie to będę maskował ksylitolem, zawsze mniej będzie szło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Mi pasuje stevia. Chyba najlepsza opcja z dostępnych słodzików. Kupuje hurtem kilka opakowań - to i cena jest zazwyczaj lepsza.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
Mnie natomiast stevia nie odpowiada ... smakiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2762
nightingal
Mi pasuje stevia. Chyba najlepsza opcja z dostępnych słodzików. Kupuje hurtem kilka opakowań - to i cena jest zazwyczaj lepsza.


jaki rodzaj stewii kupujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Standardowo - małe pastylki. Pilnuję tylko żeby zawierały jak najwięcej stevii a nie jakichś dodatków. Marki teraz nie pamiętam - musiałbym sprawdzić w domu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3065
boni11
tak gonimy za niekalorycznymi słodzikami a przecież nie używamy cukru w niewiadomo jakich ilościach


tu nie chodzi o to co sami przyrzadzamy i slodziki do domu , a co kupujemy gotowe. Juz pisalem gdzies ze jedna cocacola 2 litry ma cukru 1/5 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2762
nightingal
Standardowo - małe pastylki. Pilnuję tylko żeby zawierały jak najwięcej stevii a nie jakichś dodatków. Marki teraz nie pamiętam - musiałbym sprawdzić w domu.


skład 95% glikozydów i 5% wody?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz

Następny temat

co na cykl ?

WHEY premium