SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na cykl ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 526
UNIVERSAL Storm DUŻY + BioTech USA Carbox GRATIS !
+
ACTIVLAB CREATINE BETA ALANINE KREATYNA 300g SIŁA



kupić coś jeszcze do tego czy to już wystarczy?
dieta jest
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Nie lepiej zamiast Storma wziasc Shock therapy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 526
no raczej nie ? Storm ma w sobie 6 form kreatyn .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
a jaki sens widzisz w laczeniu stacka z mono ? Polaczenie przedtreningowki z mono mialoby wiekszy sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 526
przedtreningówka , hmm spompuje i spadnie .. po co mi to ? skoro mogę wziąć monoi zawsze jakieś efekty bedą,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Przedtreningowka po to zeby lepszy trening lepszy trening lepsze przyrosty.
Tak samo mozna sie spytac po co Ci stack skoro mono jest duzo tansze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 526
us ,, chodzi o to że już mam przedtreningówke nitro2, zostało mi z ostatniego cylku bo za dużo puszek kupiłem ^^ to mówisz ze te mono wywalić tak ? i co dodac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jesli masz jeszcze nitro 2 to starczy no chyba ze chcesz zaoszczedzic to jak to mono bys kupil to Ci starczy na ponad jeden cykl. A tak to nic nie musisz dodawac chyba ze braki w diecie masz to bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 526
nie , nie mam. dzieki wielkie :) sog leci :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
To samo sie tyczy Omegi 3 i witaminy mozna no ale to jesli braki sa. Dzieki za soga ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1608
dobry ten shock therapy?;>;pbo jedzie do mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestawienie słodzików

Następny temat

Oxy Elite Pro vs Lipo X PACK ~ KONFRONTACJA

WHEY premium