SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zespawam sprzęt na zamówienie

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
A taka sownice jak na trzecim zdjeciu po przawej to za ile bys zrobil tylko zeby podstawy miala krotsze


If you are a feyenoord fan, surrender or you die AJAX AMSTERDAM TO NA ZAWSZE
-----------------------------------------------------------------------
Założyciel mafii Strong Man i zastęca szewa mafii
Jarek Dymek is the bast.

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tymoglbys mi(na mail lub tu) przeslac info o tym sprzecie - tj rozmiary i grubosci katownikow i ksztaltowek i wogole jak mozesz to cale projekty i info a ja Ci podam swoje - wersje skladane ktore mozna chowac w lozko lub za szafe

pozdrawiam

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemo 200 wysłałem ci odpowiedz ale chyba coś sie zwaliło to pośle jeszcze raz. Royal Cn projekty mojego sprzętu są w dziale Nasze zdjęcia PAKA kiedys tam wszystko co ważne napisałem znajdziesz napewno. Suwnica na 3 zdjęciu? Jeżeli chodzi wam o to na czym sztanga stoi to to jest tylko bramka pod sztange. Podkreślam że nie jest to sprzęt domowej roboty zresztą to trzeba zobaczyc na żywo.

Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Panalbin na ławkę prostą trzeba więcej profili niż na regulowaną. Na prostą ok. 7 m, a na regulowaną jakieś 3 m. Przyjżyj się na zdjęciu na konstrukcje ławki prostej. A ten twój kumpel to robi to albo za darmo albo jeszcze dokłada do materiałów. Wybacz ale się orientuje w cenach i wiem ile trzeba na to wywalić kasy. Przecież oprócz stali trzeba jeszcze gąbkę, obicie, zaślepki do profili, podkład, lakier i płytę na oparcie- no chyba że leżycie na profilach i brudzicie sobie plecy rdzą. Trening musi być komfortowy. A tu macie moje zdjęcie ;) muszę się pochwalić tym co zbudowałem na własnym sprzęcie, na własnej siłowni!

Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki powiem Wam krótko zrobić można każdy sprzęt do pakowania nawet na Wasze życznie wystarczy przesłać wymiary (takie jakie chcecie) i dogadać sie co do ceny. Jeżeli chodzi o ceny uważam że nie są przesadzone, to naprawdę dużo pracy, Wawa napisał wszystko przecież nie da się kupić po trochę wszystkiego, trzeba kupować w dużych ilościach, ponieważ hurtownie stali nie bawią sie w detal oprócz tego trzeba mieć naprawdę drogi sprzęt żeby to wszystko złożyć do kupy. Konstrukcje, które robimy są nie do zajechania. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś pytania to oprócz do Wawy możecie pisać do mnie ([email protected]). Pozdrawiam i czekam na zimę, wtedy sie ostro wezmę za pakowanie.

żryj koks to nie będzie karku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
Ja mam jeszcze jedno pytanie ile sie wykosztowales na ta cala silke tylko powiedz prawde bo silownie zarabista tyle sprzetu ,lustra no tylko siedziec w niej i cwiczyc


If you are a feyenoord fan, surrender or you die AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE
-------------------------------------------------------------------------------------
Założyciel mafii Strong Man i zastęca szewa mafii
[][]----[][]Jarek Dymek is the bast.[][]----[][]

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z Hajzlem policzyliśmy jakieś 4500 zł na siłownie.

Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
No gra muzyka z ta ławką prosta i skośną. Walisz na prostą kosntrukcje połączoną ze stojakami i temu tyle materiału idzie. Ale po kiego grzyba ? Nie lepiej zrobić ławkę prostą wolnostojąco a do tego stojaki z regulacją wysokosci oddzielnie ? Wtedy masz i do wyciskania sprzet i do przysiadów w jednym a jak zamiast prostej łamaną dasz to i na barki da rady ćwiczyć na tym samym sprzecie. Te ceny co dałem mojego kumpla to były ceny dla mnie. Może i się opłaca jak solidnego materiału uzywasz tylko pomyslałeś o kosztach transportu do miejscowości położonej dalej ? Cena sprzetu po transporcie > 100 km będzie niekiepska.

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Transport nie jest taki drogi,a ławka w kawałku jest lepsza bo się lepiej ćwiczy. Czemu duże firmy nie robią niby osobno stojaków a osobno ławki? Taka prawda że na sprzęcie takim jak mówisz ćwiczy sie kaprawo bo też na takim zaczynałem.

Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sichel, małe sprostowanie oprócz kasy jeszcze około 1,5 miesiąca pracy całymi dniami, wszystko zrobiliśmy sami jakby nam ktoś to robił to wyszłoby koło 10 000.

żryj koks to nie będzie karku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam sztange +obciazenie

Następny temat

ring bokserski

WHEY premium