SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zespawam sprzęt na zamówienie

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Solidny sprzęt na siłownie (taki jak mój). Możliwość wybrania koloru i koloru tapicerki. Przykładowe ceny:
- Ławka pozioma 400zł
- modlitewnik 350 zł
- ławka regulowana 350 zł
- ławka do brzuszków 250zł
- wyciąg 1200zł
Oraz inne sprzęty których zdjęcia zamieszcze wkrótce

Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tak właśnie wygląda nasz sprzęt. Za niedługo dołącze jeszcze pare zdjęć.

Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192


Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Na zdjęciu widać bramkę która może posłóżyć w połączeniu z ławką do brzucha i z ławką rególowaną do ćwiczenia tricepsa, góry klatki, dołu klatki, barków oraz przysiadów. Oprócz tego co widać są także bardzo stabilne poręcze montowane do ściany na kotwach. Czy byłby ktoś zainteresowany takim sprzętyem?

Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Sprzęt będzie dostępny po około 2 tygodniach od zamówienia.

Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
Drogo to masz troche - lawka regulowana za 350zl - sam to robisz ?? JEzeli tak to troche dziwia mnie ceny - w sklepie mozna kupic za takie pieniadze dobry sprzet - moze spuscil bys troche a kto wie moze bym i kupil :)

No one is perfect ...

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
D Mason moim zdaniem te ceny są całkiem przyzwoite, patrzyłem na strony ze sprzętem HESA i są o wile droższe. A te z hipermarketów jak na płaską załorzysz 100 to sie ławka rozkraczy moment. Solidny sprzęt musi być z konstrukcji stalowej, ciężkiej blachy, grubych profilów żebyś miał pewność że jak nałorzysz jakiś ciężar poważniejszy że nie zrobisz sobie krzywdy. Banalna konstrukcja jest o wiele lepsza niż te ******ły z profili 1,5 mm z hipermarketów które po słabym kopie sie od razu chwieją na złączach śrubowych.

żryj koks to nie będzie karku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hazjel ma racje. Ławka za 350 z hipermarketu wygląda ładnie na zdjęciu czy na wystawie, a gorzej jest w praktyce. U mnie w szkole były takie i jak tam sie położyłem i założyłem 140 to sie złom ledwie trzymał. Fajnie to wygląda ale to nie ta klasa. Wejdź sobie na strone Hesa albo jakąś inną. Taki wyciąg jak mój kosztuje między 2000 a 2500 zł i to z mniejszym obciążeniem bo porównywałem nasz do hesowskiego. Dla przykładu nasz wyciąg na 10 z 15 płytek ma tyle co hesowski wyciąg na fullu. Ja mam 17 lat i wyciągu hesa musze zaczepiać dodatkowo ciężarek na trzpieniu żeby zrobić masz (7-8 powtórzeń). A pomyśl co będzie z zawodnikiem wyższej klasy np. z tobą gdy się rozrośniesz...

Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Zgodze się że te z supermarketu są do bani do duzych ciężarów ale ceny jakie tu podałeś za sprzęt domowej roboty są zbyt wygurowane. Nie porównuj też cen internetowych hesa z swoimi cenami bo to bez sensu. Raz że jakość od hesa jest bardzo dobra, nie obrażając twoich talentów bo sprzęt na zdjęciach wygląda bardzo ładnie i solidnie. Dwa, ten sprzęt który w internecie stoi za pewną cene można spokojnie kupić nawet o 1/3 taniej. Ceny za taki sprzęt jakie robi mój koleś ławka pozioma do wyciskania 100 PLN, ławka regulowana 200 PLN, stojaki z regulacją wysokości do 170cm x2 100 PLN. Sprzęt i estetycznie wyglada i nie chwaląc się popycham na nim 170kg i nawet nie drgnie. Dziwi mnie że za ławkę poziomą chcesz mniej niż za łamaną i znacznie łatwiej ją zrobić i mniej materiałów trzeba niz na łamaną. Czemu tak dziwnie ?

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 817 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20161
wawa/
Pisałem się na modlitewnik i stojaki ( ale potrzebuję na kółka 50 mm )
Wysłałem ci dwa maile, nie doszły ?

*** Znawca w dziale Nasze zdjęcia , Strongman i trójbój siłowy i Suplementy ***
*** OPEN YOUR MIND ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo dobre ceny jak za taki sprzet wiec nienarzekajcie
ja mimo ze moj sprzet niejest tak za***isty wizualnie(sądze ze jest lepszy wytrzymalosciowo) i jest skrecany/skladany(co uznaje za zalete bo ławka i modlitewnik mieszcza sie po zlozeniu do lozka) to walnolbym podobne ceny jesli robilbym to na sprzedaz

a niemoge bo wyjezdzam na studia i niebede tammail dostepu do spawarek flexow krajzeg itd

pozdrawiam

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam sztange +obciazenie

Następny temat

ring bokserski

Wiecej