SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdrowie ponad wszystko?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Witam serdecznie,chwile mnie tu nie było ,ale jednak sportowa pasja wraca mimo przeciwnosci.
Do rzeczy,bo mam kilka pytan

1.Dysponuje przestrzenią na strychu ,gdzie mam narazie worek bokserski,planuje tam umiescic laweczke,gryf prosty,sztangielki i niecale 100kg,ALE zastanawiam sie nad sensem tego,gdyz mam 22 lat,silownia interesuje sie od zawsze i cwicze z przerwami okolo od 16 roku zycia a wygladam jak gosc ktory cwiczy max 4 miesiace.Wyniki silowe rowniez nie powalaja,dlaczego?

Borykam sie z problemem stawów(obydwa kolana bolą od przysiadow,przepukliny,wypukliny kręgoslupa-wynik rezonansu magnetycznego moglbym poszukac zeby napisac co dokladnie tam jest,ból lewego barku i chyba najbardziej uniemozliwiajaca mi rozwoj bolączka-przeskakujacy lewy łokieć) . Pytanie nie brzmi czy kupować wyposażenie na strych,z autopsji wiem ze bez sensu 40kg machac na klate to ona zawsze bedzie wygladala tak samo.PYTANIE BRZMI: Czy da sie to gowno jakos wyleczyc? Wycieczka do ortopedy zawsze konczy sie tak samo.Nie ćwicz i koniec.Liczę na porady krok po kroku,na co powinienem przeznaczyc czas i pieniadze.

2.Na w/w strychu mam worek bokserski,tam jednak ogolnie jest sporo siana,kurzu,czy na dluzsza mete trening w takich warunkach jest szkodliwy dla zdrowia?

3.Kiedys trenowalem boks,wiec cos tam ogarniam,nigdy nie trenowalem kickboxingu,ale podoba mi sie i kiedys trenowalem akrobatyke wiec jestem rozciagniety.Czy uderzanie hi kickow w worek moze byc ryzykowne dla mnie pod kątem kontuzji wymienionych wyzej?

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2014-09-23 17:59:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Pytacz_123
Liczę na porady krok po kroku,na co powinienem przeznaczyc czas i pieniadze.

Czas i pieniądze przeznacz na dobrego fizjoterapeutę.

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
czyli fizjoterapeuta wg CIebie cos tu zdziala? Ile od jednej wizyty? Pewnie ze 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
a te zabiegi typu solluxy to pomaga na takie rzeczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Ktos odpowie na drugie i trzecie pytanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atroskopia kolana a siłownia.

Następny temat

Ból w biodrze/pachwinie promieniujący

WHEY premium