SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawiedziony po otrzymaniu paczki

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Witam w zamowieniu numer 23811 brakuje karty gwarancyjnej, 3 zaslepek oraz jest przeciecie tapicerki na modlitewniku, jakies kilka cm, co teraz zrobic? Nie wiem czy wogole uznacie mi reklamacje modlitewnika skoro nawet karty gwarancyjnej nie posiadam, a propo modlitewnika to nozem po nim jezdziliscie? Wyglada to tak jakby ktos to zrobil specjalnie, ale napewno nic teraz z tym nie zrobie bo oczywiscie powiecie ze mam wam udowodnic, iz tapicerka byla przecieta, no a ja wlasnie nie wiem jak, prosze o kontakt.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Ehh skoro tak wszytko wiesz.. i z góry zakładasz, że nie da się nic zrobić.. to skąd ten melancholijny wpis? .. (
Oczywiście, że można a nawet trzeba coś zrobić.
Przede wszystkim dzięki naszej współpracy dokonamy, mam nadzieję możliwgo - będziesz zadowolony

Napisz proszę na początek tu:

http://marbo.home.pl/reklamacja/index.php

Resztę ogarniemy jak już będzie ten krok za nami.
Pozdrawiam i życzę więcej wiary w ludzi, więcej wiary w MARBO

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Przepraszam ale co ja mam k...a wpisac w miejsce nazwa produktu? Skoro brak karty gwarancyjnej zaslepek i modlitewnik jest do kitu, a tak nawiasem mowiac ja bede ponosic koszty za ewentualny dowoz? I dlaczego mam wypelniac reklamacje skoro pisze przygotuj karte gwarancyjna i cos tam jeszcze, ja doslownie NIC nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy reklamacji za wysyłki płaci sprzedający.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Proszę napisać numer paragonu...
Karta zaginęła po drodze.. nic na to nie poradze.
W miejsce nazywa produku proszę napisać nazwę produktu.. od którego brakuje zaślepek etc, etc.

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Jezu ale ja nie mam zadnego paragonu! Nie rozumiecie tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mamy rozumieć skoro teraz to dopiero piszesz To wpisz tam numer zamówienia i np daj załącznik do dowodu wpłaty by wiedzieli, że faktycznie od nich brałeś towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Wiesz co dobrykoks? Mysle ze nie warto sie starac o nic, na cholere mi karta gwarancyjna? ""Dozywotnia Gwarancja Na Czesci Metalowe"" Haha a co mi sie stanie? Profile popekaja? Smiechu Warte, a z modlitewnikiem to sobie jakos sam poradze, i pomysle tez o przerobieniu stojakow w lawce na regulowane. Pozdrawiam ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego nie warto sie starać? Zupełnie nie rozumiem twojej logiki, pierw piszesz, ze coś jest nie tak i prosisz o kontakt, firma chce pomóc ale potrzebuje dostać oficjalne zgłoszenie i udokumentowanie (jakiekolwiek) zakupy, to ty zmieniasz zdanie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Czlowieku mina pewnie jakies 2 tygodnie zanim oni to rozpatrza, wysla nowy modlitewnik itp itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak 2 tygodnie to wieczność..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie Info

Następny temat

Zamówienie numer: 23869

WHEY premium