SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

System "quadro bolt" - wytrzymałosć po latach

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10971 Napisanych postów 50338 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Chciałbym dowiedzieć się od użytkowników wszelakiego sprzętu skręcanego od Marbo (szczególnie chodzi o ławkę MS-L002 i stojaki ) jak sprawuje się system ze śrubami. Czy łapie to z czasem luzy ? Mam obawy bo zamówiłem m.in. stojaki MS-S008 i nie wiem czy nie lepiej będzie kupić stojaki w całości spawane (będą często przenoszone). Nie chcę żeby z czasem złapało to luzy, a spawane to jednak spawane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10971 Napisanych postów 50338 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Poużywam stojaków i zobaczę jak będą się zachowywały :). Problemem jest tylko jedna podstawa stojaka. Dzwonił serwisant i stwierdził, żebym postukał o podłogę nogą stojaka która nie odstaje to się naprostuje - nie naprostowało się :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 671 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7728
Ze skręcanych rzeczy od marbo mam wyciąg i Racka trenuje dość dużym obciążeniem od dłuższego czasu i nic się nie luzuje. Posiadam też ławeczkę MS L002 jest to starszy model w całości spawana z nią także nie mam żadnego problemu posiadam jeszcze kilka rzeczy tej firmy i ze wszystkiego jestem zadowolony. Kilka lat temu posiadałem ławeczkę Magnusa no i po kilku treningach rozleciała się (dosłownie) pomimo tego, iż była spawana. Konkludując wydaje mi się, iż miarą wytrzymałości nie jest to czy sprzęt jest spawany, czy skręcany, lecz to w jaki sposób i z jakich materiałów został wykonany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzięki za odpowiedź :) Czekam jeszcze na inne opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27418
ja tam dokręciłem w ławeczce raz czy dwa, łapało minimalne luzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A długo już z niej korzystasz ? Ma jakieś większe wady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27418
ponad 1,5 roku, wad nie zauważyłem wiekszych, dobrze się trzyma farba i tapicerka bez uszczerbku, no ale dbam o sprzęt. Z wad ogólnych serii semi pro to na stojakach popękały gumy w miejscu odkładania sztangi no i pierdzielnęła śróbka od kółka od wyciagu i o mało nie zrobiłem sobie przez to selfkilla;) a no i jest jeszcze jedna wielka wada sprzętu marbo semi pro (choć jak mniemam innych lini też) naklejki dają złożone wpół do paczki i brzydko to wyglada po przyklejeniu, hehehe;)

Ogólnie mysle, że jakby pojawiła się nowa linia semi pro i mała jakieś widoczne usprawnienia (jak teraz odbajerzona home) to bym sprzedał to co mam i chetnie dopłacił, przekonuje mnie ten sprzęt

e:
stojaki też te mam, można nawet na nich sie podciągać w najwyższym połozeniu, jak dasz gryf na górę, a dół obciażysz. asekuracja już nie raz uratowała mi tyłek

Zmieniony przez - elesdi w dniu 2014-07-06 16:11:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzięki wielkie :) A jeszcze jedno pytanko do stojaków, rozumiem, że masz MS-S008, jak z ich stabilnością ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
stabilnością...,no nigdy mi się nie przewróciły jak coś, spokojnie podciągniesz się i bez obciążenia na dolnym pręcie. bonus jest taki, że łatwo ten komplecik przechowywać, ja ławkę stawiam pionowo na przodzie, obok ciasno stojaki i miejsca zajmuje to 90x50 cm, właśnie zmierzyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A jak jest z tymi hakami asekuracyjnymi, przydają się przy wyciskaniu płasko czy tylko na ujemnym ? Bo słyszałem gdzieś opinie, że te haki są za nisko i przy wyciskaniu na płasko nie przydają się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no na płasko własńie się przydają, nie boję się na rekord podejść, są na tyle nisko, że wystarczy ledwo od klaty odepchnąćsztangęi można awaryjnie odłożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ok, przyszło dzisiaj wszystko, zapakowane perfekcyjnie, wszystko wygląda o wiele masywniej niż na obrazkach tylko mam 2 problemy ze stojakami:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LETNIA WYPRZEDAŻ - 100 kodów rabatowych 10%

Następny temat

ławka + wyciąg

nutloveb