SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zatykający ból kręgosłupa i mostka od lat...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Lekarz Cię spławia bo sam nie może nic zrobić. Tak go nauczono na AM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mam to samo, bardzo pomogły mi różnego typu "odżywianie" kręgów.

Polega to na tym, że podkładasz pod plecy wałek na wysokości odcinka piersiowego. Jednak najlepszą metodą, która jest droga ale która naprawdę polecam bo mi wiele pomogła jest zakup sprzętu apollo.
http://www.kettler.pl/index.php?tab=sport&id=95

Odciążanie kręgosłupa w ten sposób jest świetną sprawą. Ja to zwisanie tylko modyfikuje w ten sposób że pod odcinek piersiowy podkładam sobie twardy wałek. Mi to polecił kiedyś rehabilitant, bo też mam Scheuermanna. Droga rzecz ale opłacalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Eee, na rozluźnienie odcinka piersiowego jest X dobrych sposobów bez potrzeby posiadania tego typu pewnie dość drogiego klamota.
http://www.youtube.com/results?search_query=toracic spine mobilization&aq=f 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wiadomo, ja tylko napisałem co na mnie najlepiej działa, a męczę sie z Scheurmannem i jego skutkami od parunastu lat;)

Zresztą napisałem na początku że wałek pod odcinek lędźwiowy to też dobra sprawa

Pozdro

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2010-10-16 01:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
kradam - dziękuję za linki, przydadzą się, gdyż zanim pójdę do kolejnego specjalisty to będę ćwiczył coś więcej może niż 2 ćwiczenia które znam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skręcona kostka

Następny temat

Prośba o pomoc - rehabilitant śląsk.

WHEY premium