SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapytanie o peptydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 273

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

40

Waga

116

Wzrost

201

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

20l

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

brak

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

htz

Opisz swój plan treningowy

trning 4x w tyg

Cel cyklu

podwyższenie testosteronu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2l

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

17

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

normalna

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

tak

PPM (podstawowa przemiana materii)

2800

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

110,160,180
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182530
Witam szanownych użytkowników mam pytanie czy ktoś z was może próbował peptydów alarelin czy kisseptin jak wasze wrażenia czy działa czy to sciema ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364902 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670412
Tylko będąc na htz w jakim celu ci te pepki ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182530
Nie jestem już musiałem zejść z powodow zdrowotnych . I jestem już ok 2l po odbloku na samym clomidzie kieys przed htz miałem max normę ale po przestaniu od razu spadał a teraz na clomid jest połowa normy a chciał bym dobić do wyższej granicy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364902 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670412
A co się działo na htz że musiałes odstawić ? Na tych pepkach ile polecasz miesiac-trzy ?A później?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182530
Zapalenie mięśnia serca po zapaleniu dostałem nadcisnienie arytmie itd . Jestem już dwa lata po zostały zwłoknienia cisnienie ustabilizowane ale chcę jeszcze spróbować naturalnej produkcji ale bez wspomagania to będzie ciężko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364902 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670412
Bez htz dużo nie zdziałasz jak htz musisz pilnować właśnie cisnienie/puls lipidogram i krew czerwone wartości
Pogadaj z kardio ale poszukaj kardio ze specjalizacja sportowa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182530
Mógłbym wrócic ale przyznam się że zastrzyki plus hcg trochę męczące i chciałem ile się da poleciec na naturalnym . Bo libido kuleje na samy hcg wczesniej jak byłem na odbloku libido było super . Stąd też pytanie czy kotś może stosował te dwa peptydy bo bym je połączył z clomid bo teraz lecę na samym clomidzie ale doszedłem do punktu chyba max a to połowa normy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3391
Cześć, ja biorę kisso i powiem ci, że szału nie ma na tym. Fakt, trochę podnosi testosteron, ale libido, takie średnie, bym powiedział. Dzisiaj lecę ostatnią strzykawkę z 3 i biorę 3x w tyg to.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakiej dawce masteron ?

Następny temat

Przejście z masy na redukcje

WHEY premium