SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zabieg ginekomastii a cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 188
Witam grupę dawno mnie tu nie było, gdybym jednak złamał któryś z regulaminów proszę o upomnienie , nie usunięcie posta
Do meritum sprawy
Zacząłem cykl 3 dni temu
Prop 0.5 codziennie

I dostałem się na nfz na zabieg wycięcie ginekomastii. Szok bo dostałem dość szybko termin , na kwiecień.
Pytanie jakie mnie męczy to czy zwrócą mi uwagę na podniesiony poziom testosteronu? Czy mogą z tego powodu odwołać mi zabieg ? Czy lepiej odłożyć doping do zabiegu? Bo po zabiegu nie zamierzam odpoczywać dupa na kanapie , nogi i cardio można robić zwłaszcza że jeszcze mam 6kg do zrzutu.
Czekają mnie na pewno badania krwi , hormonów i usg .
Pozdro grupa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 188
Witam grupę ponownie , tym razem po zabiegu. Fajnie że temat nie został zamknięty. Chciałbym skontaktować się na prv z kimś kto miał zabieg usuniecia gino na NFZ miałbym parę pytań. Myślałem że to będzie rachu ciachu że znieczuleniem miejscowym a zostałem uspiony narkoza I obudzony z drenami w cyckach xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
Ja bym odstawił, bo po 3 dniach nie będzie bloka i burdelu w hormonach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
o ile poziom poszczególnych hormonow nie powinie być problemem w wykonaniu zabiegu, tak burdel w morfologii juz tak.
osobiscie tez bym odstawil tym bardziej ze dopiero zaczales, wiec nie bedzxi emialo to negatywnego wplywu na parametry krwi itd. Na spokojnie forma sajmiesz sie po zabiegu. podejrzewam, ze na zawody sie nie szykujesz, wiec kilka tygodni różnicy pewnie większej ci nie zrobi.
skroo trafila sieokazja zeby pozbyc sie gino na NFZ to waro wykorzystac, pewnie zwolnilo sie jakies miejsce i cie wrzucili
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39812
Po wycięciu Gino jest kolego z miesiąc przerwy bez ćwiczeń góry minimum ;) więc zrób zabieg i dopiero wchodź spowrotem na bombę ;) bez sensu bić towar i miesiąc nie ćwiczyć ;) bądź robić samo cardio i delikatnie nogi ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 188
Więc sprawa wygląda tak że odstawiam propa , a jedną jeszcze sprawa , po 3 strzałach organizm dojdzie do siebie bez cloma ? Bo hcg to wiem że nie jest potrzebne heh ,ale zdaje sobie sprawę że już po 1 strzale jestem zablokowane. Jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39812
Zbadaj lh i fsh i zobaczysz czy wszedł blok ale tak szybko nie powinien ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 380 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10602
3 strzaly to nic, wroci do siebie szybko
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Też jestem opinii że raczej po trzech strzałach propa gdzie utrzymanie towarów w organizmie jest stosunkowo krótkie nie powinno dziać się tutaj nic złego jeżeli chodzi o przyblokowanie. Oczywiście jak masz HCG pod ręką to możesz jedną paczuszkę przybić dla zasady żeby mieć spokojne sumienie towar na pewno się nie zmarnuje A delikatnie gdzieś tam przysadkę też poruszysz. Myślę że organizm aż tak szybko nie będzie tutaj reagował na zmiany wahania hormonalne aby ograniczyć do tego stopnia produkcję własnego testa i mocno przyblokować

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 188
TomQ-MAG
Też jestem opinii że raczej po trzech strzałach propa gdzie utrzymanie towarów w organizmie jest stosunkowo krótkie nie powinno dziać się tutaj nic złego jeżeli chodzi o przyblokowanie. Oczywiście jak masz HCG pod ręką to możesz jedną paczuszkę przybić dla zasady żeby mieć spokojne sumienie towar na pewno się nie zmarnuje A delikatnie gdzieś tam przysadkę też poruszysz. Myślę że organizm aż tak szybko nie będzie tutaj reagował na zmiany wahania hormonalne aby ograniczyć do tego stopnia produkcję własnego testa i mocno przyblokować


A HCG przypadkiem częściowo nie blokuje receptor LH ? Bardziej bym tu się zastanawial nad zjedzeniem cloma hm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Aliens94
TomQ-MAG
Też jestem opinii że raczej po trzech strzałach propa gdzie utrzymanie towarów w organizmie jest stosunkowo krótkie nie powinno dziać się tutaj nic złego jeżeli chodzi o przyblokowanie. Oczywiście jak masz HCG pod ręką to możesz jedną paczuszkę przybić dla zasady żeby mieć spokojne sumienie towar na pewno się nie zmarnuje A delikatnie gdzieś tam przysadkę też poruszysz. Myślę że organizm aż tak szybko nie będzie tutaj reagował na zmiany wahania hormonalne aby ograniczyć do tego stopnia produkcję własnego testa i mocno przyblokować


A HCG przypadkiem częściowo nie blokuje receptor LH ? Bardziej bym tu się zastanawial nad zjedzeniem cloma hm?

Do 3 zastrzyków propa lecieć z odblokiem :) naturalnie odblokujesz to co zablokowałeś szybciej niż długość tego cyklu .
W życiu bym się nie faszerował clomem ani hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39812
Aliens94
TomQ-MAG
Też jestem opinii że raczej po trzech strzałach propa gdzie utrzymanie towarów w organizmie jest stosunkowo krótkie nie powinno dziać się tutaj nic złego jeżeli chodzi o przyblokowanie. Oczywiście jak masz HCG pod ręką to możesz jedną paczuszkę przybić dla zasady żeby mieć spokojne sumienie towar na pewno się nie zmarnuje A delikatnie gdzieś tam przysadkę też poruszysz. Myślę że organizm aż tak szybko nie będzie tutaj reagował na zmiany wahania hormonalne aby ograniczyć do tego stopnia produkcję własnego testa i mocno przyblokować


A HCG przypadkiem częściowo nie blokuje receptor LH ? Bardziej bym tu się zastanawial nad zjedzeniem cloma hm?

Jak się boisz o ten blok po 3strzalach to jak już pisalemz zbadaj LH i FSH i będziesz miał jasność a nie wróżenie z szklanek kuli ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre libido, a problemy z przyjacielem

Następny temat

Aspiryna - Kwas acetylosalicylowy Biomus 1000 g czystość 99,5 - jak zwykla aspiryna?

WHEY premium