SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za niskie estro, lh i fsh dawno po odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 68
Dobra to odblok, clomid + hcg, cos jeszcze dodac?
Ile clomidu kupic i jakie dawki brac?
To samo hcg ile i jakie dawki?


Zmieniony przez - Butus00 w dniu 2023-03-21 08:29:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 68
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
Z kiedy masz badania ostatniego teścia?.
Z 15000iu przybij 2500 iu co 3 dni
Jak skończysz na badania zobaczyć testa,e2,prl LH I FsH
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
Powinna być większa połowa teścia jak będzie to clomid 30 dni x1 tab
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 68
Ostatnie badania 11.03.23
Dzieki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Przede wszystkim to kup sobie apteczny clomid a nie te ug wynalazki które w większości maja działanie jak słodzik do herbaty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 68
Za drugim razem mialem apteczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 794
Wrzuc dhea hymalaya 200mg dzienie 2 dawki, libido i samopoczucie Ci się polepszy to hormon młodzieńczy lepiej Ci będzie najlepsze dhea jakie brałem serio niby prohormon ale po fajce poczujesz ocb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
Mainheim
Wrzuc dhea hymalaya 200mg dzienie 2 dawki, libido i samopoczucie Ci się polepszy to hormon młodzieńczy lepiej Ci będzie najlepsze dhea jakie brałem serio niby prohormon ale po fajce poczujesz ocb


Kolega mog by się dobrze odblokować bo wszystko w widelkach ale na dnie.
Nie wiem czy te prohormony postawia go do pionu patrząc na wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 794
Ej tak zrobiłem sobie raz krzywdę metą ani clom ani tamox mnie nienruszył zbyt..zamulenie i tyle badań nie robiłem nawet tak mi się nic nie chciało ale po Himalaja ruszyłem do przodu.. powoli tak czy tak powoli niestety ..dhea napewno nie daje takiej niezniszczalności jak na soku ale ruszy coś..nie blokuje osi ..to prohormon młodzieńczy zatem od nowa ..
W każdym razie spokojnie możesz dać, Swanson syf nic nie kopie po himalyah robi .. spróbuj

Reszcie powiem co ma gram testa na tydzień że nawet by tego dhea nawet nie poczuła bo receptory dostały więcej jak mogły

Ale to bezpieczna opcja w każdym razie na jakieś powikłania na odbloku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy biorąc hcg nalerzy stosować inchibitor aromatazy?

Następny temat

Erekcja na cyklu

WHEY premium