SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAPISY i REKLAMA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
karateka - jestes czlowiekiem niewiarygodnym, wiec jezeli chcesz by Twoje wypowiedzi nie byly ignorowane, dla Twojego dobra radze podac personalia tego rzekomo wieloletniego instruktora.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Karateka: Odslon karty i nie rob juz tajemnicy. I tak sie juz wydalo. Wiec pora bys przeprosil forumowiczow za drobne klamstewka i normalnie przedstawil swoj stopien, styl ,osiagniecia itp. Z tego co wiem to nie masz sie czego wstydzic.

Zmieniony przez - Ronowicz w dniu 2002-09-10 02:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3665
wszyscy cuś wiedzą tylko ja nie jestem wtajemniczona. ronowicz napisz cuś więcej o naszym mistrzu.
pozdrawiam!


"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3357
...z drugiej strony forum jest anonimowe i jeśli ktos sobie nie zyczy, to jego dane nie powinny być ujawniane, prawda?

------------------
pozdrawiam
Kamikaze

------------------------------
Kamikaze - wiater z Tater

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No własnie kamikaze masz odemnie songa!

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3665
ok ok bawmy się dalej


"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Spoko, do niczego nikogo nie zmuszma. Ale jesli ktos na poczatku udaje malego chlopczyka ktory szuka swojej pierwszej sztuki walki, potem przemienia sie w 2 tygodniowego rzeznika kyokushin,a pozniej odstawia fanaberie z otwarciem szkoly i zapisamy to nalezy sie ludziom jakies wytlumaczenia.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz po mału nie przeinaczajmy faktów poprosiłem o rade jak najlepiej dotrzeć do młodych aby ściągnąc ich na treningi więc nie widze w tym nic złego tym bradziej ,ze reprezentuje juz inne pokolenie i może mam juz przestarzałe metody marketingowe po tylu latach !!

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Nie odwracaj kota ogonem, Ronowicz napisal wyraznie o co nam chodzi.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyzby na forum wkroczyła inkwizycja -oj,oj,

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kyokushin vs. Boks-załamac sie idzie!!!

Następny temat

JuDo

WHEY premium