SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAGŁEBIOWSKA NOC SIŁACZY !!! 8 grudnia 2012 rok.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
nie nie-ja nie startuje w ogole w wyciskaniu dawniej w kulturystyce, ale to tez juz przeszlosc-kazdy ma jakies swoje pasje i bedzie ich bronil - ja oczywiscie ciesze sie, ze organizujecie zawody-sam ostatnioorganizowalem u siebie w miescie tak wiec wiem, ze ciezko o sponsorow, nagrody itp. Natomiast jesli chodzi o zwiazek to nagrody- mysle, ze dostaja naprawde nieliczni - tytuly i nagrody dostaja mistrzowie swiata czy europy - ja mowie tu o "przecietnych" zawodnikach, ktorzy startuja i wygrywaja np. mistrzostwa slaska i dostaja za to medal!!!Natomiast nagrody od UM - tu nie trzeba byc w zwiazku zeby takowe otrzymac, jesli chodzi o zwiedzanie swiata- prosty przyklad - Pan Andrzej Kocyla - dostaje podziekowania od ministra, urzedu miasta a takze nagrody od nich a w zwiazku nie startuje.
Generalnie chodzi mi o to, ze zwiazek zabrania duzo rzeczy- np startowanie u Andrzeja na zawodch czy na jakichs innych, gdzie chlopaki moga"dorobic" sobie w nagrodach w postaci odzywek, pieniedzy czy jakichs nagrod rzeczowych- wiem, ze potem chlopaki startuja pod innym nazwiskiem, zeby zwiazek sie nie czepial - to wlasnie te minusy - mysle, ze gdyby byla wieksza swoboda, lepsze nagrody to NA PEWNO nic bym do nich nie mial- z reszta jak kazdy zwiazek w tym kraju, z czegos musza zyc!!!!
to tyle ode mnie-nie chce zasmiecac tematu
zycze wszystkim powodzenia na zawodach-szkoda, ze mam daleko bo przyjechalbym popatrzec na rekordy

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niepełnosprawni też mogą? czy znowu się zapisze, wszystko cacy i lekarz tuż przed -a pan co tu robi?, ja za pana aortę ręczyć niebędę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
jeśli będziesz miał aktualne badania lekarskie , indywidualne to nie widzę przeciwwskazań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
Zasady „KONFRONTACJI SIŁACZY”

-w pokazie wyciskania siłowego sztangi leżąc mogą wziąć udział tylko zawodnicy zaproszeni przez organizatora (zapraszamy zawodników których wynik oscyluje w granicy 300 kilo lub więcej)
-pokaz podzielony jest na 3 rundy w każdej z nich zawodnikowi przysługuje 1 bój do wcześniej zgłoszonego ciężaru .
-Ciężary na sztandze rosną z każdym następnym zawodnikiem.
-Czas na wykonanie boju od „zgłoszenia gotowości ciężaru” to 30 sekund.
-Dozwolony jest każdy rodzaj koszulki specjalistycznej (tytan , inzer , metal , overkill itp.)
-Nie ma ograniczeń odnośnie ściągaczy na nadgarstki i ochraniacze na łokcie
-Podczas boju zawodnik musi mieć kontakt stóp , pośladków i łopatek z ławką.
-Zawodnik dostaje tylko jedną komendę od spikera „ STOJAK)
-Ciężar ma zostać opuszczony do klatki piersiowej , dotknąć jej i zostać „za wszelką cenę” wyciśnięty w górę.
-Ciężar na prostych rękach = goodlift
-Pokaz wygrywa największy wynik według formuły wilksa

„KONFRONTACJA SIŁACZY” jest pokazem siłowego wyciskania sztangi leżąc przez zawodników wyciskania sztangi leżąc , siłaczy , strongmanów i innych pasjonatów sportów siłowych.

Za udział w pokazie organizator przewiduje puchary dla 5 „siłaczy” którzy najlepiej się zaprezentowali , medale , nagrody rzeczowe i ewentualne nagrody finansowe. *
(1- 1.000 pln , 2- 800 pln , 3- 500pln , 4 – 300pln , 5- 100 pln w zależności od pozyskanych sponsorów)

Jeśli chcesz wziąć udział w pokazie zgłoś się do organizatorów na [email protected] i zaprezentuj siebie .

Całość pokazu „KONFRONTACJA SIŁACZY” odbędzie się w scenerii walki bokserskiej.
Wejście zawodnika na pomost poprzedzać będzie prezentacja wideo jego osoby , wejście będzie w rytm muzyki wybranej przez zawodnika a towarzyszyć będą mu hostessy w odpowiednich strojach.
Boje zapowiadane będą przez konferansjera sportowego i odbywać się będą przy odpowiedniej oprawie.

Zapewniamy że jeszcze nikt w Polsce nie zorganizował wyciskania na takim poziomie medialnym . Całość nagrywana będzie 5 kamerami HD a materiał będzie wizytówka dla naszych siłaczy i bez problemu będzie mógł konkurować z „Pucharem Tytana” organizowanym przez Rosjan.


Zmieniony przez - xnxx w dniu 2012-10-14 22:17:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
w skład "ZAGŁĘBIOWSKIEJ NOCY SIŁACZY " wchodzą następujące konkurencje:


"IV Otwarte Mistrzostwa Zagłębia w Wyciskaniu Sztangi Leżąc" oficjalne zawody o tytuły mistrzów regionu rozgrywanych zgodnie z zasadami Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Oficjalnie uznawanego przez Ministerstwo Sportu RP.

"KONFRONTACJI SIŁACZY" projekt medialno - sportowy mający za zadanie pokazać najsilniejszych Polaków w dyscyplinie siłowego wyciskania sztangi. Przeprowadzany na zasadach "pokazu" z oprawą medialną i artystyczną zbliżoną do gal bokserskich

"PRZECIĄGANIE LINY 1 NA 1 " pokaz nowej dyscypliny sporu opatentowanej przez prezesa Agencji Promocji i Rozwoju Kultury Fizycznej "SUKCES"z Milówki
Pana dr. Stefana Piotra Kozła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Fajna sprawa takie zawody ....widzę ,że wzór poszedł od Rosjan "pojedynek Tytanów" doskonała forma promowania tej dyscypliny nie dla nas ( zawodników. działaczy) ale dla ludzi z zewnątrz co chcą oglądać wielkich i silnych zawodników a same przepisy ...koszulki ....nie mają znaczenia.Ważne by organizować , promować tą dyscyplinę.

PS.Ostatni wers wzbudził we mnie małe kontrowersje..dr???? Stefan Piotr Kozioł??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
no niezle to bedzie musialo wygladac- super pomysl

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
Siema. zawody w koszulkach ??????
ile trzeba zgłosić na 1 podejście żeby wystartować ????

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
Tak wszystko "kotku" w koszulkach. Osobiście polecał bym ci start w mistrzostwach Zagłębia , konfrontacja siłaczy raczej "dla ludzi spoza związku" bo ma to bardziej mieć formę pokazu siły (tobie jej nie brakuje, natomiast nie którym brakuje rozumu) . A szkoda ponosić śmieszne konsekwencje za start w "konfrontacji" typu zawieszenie , nagana lub kastracja !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
lipa ((( mam nowa katanę i ściągacze na łokcie i chętnie bym spróbował swoich sił w nocy siłaczy

na sucho nawet trawa nie rośnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żochol ma nowe zajęcie?

Następny temat

studia vs trójbój

WHEY premium