SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

X-pand

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
Siemanko mam takie pytanie odnośnie 2 rodzajów x-panda

po którym jest lepsza pompa ? po tym Energized ( nie wiem jak sie to pisze dokładnie) czy po tym najnowszym 925 gram.

Moją przygode zapoczątkowałem 2 lata temu mam diete mój wzr. 184 , 73 waga ,bic 36,5 << nie wiem poco to wogole mówie

Co prawda Zakupiłem jush tego 925 gram. ale zastanawia mnie po ktorym jest lepsza pompa.
Cyklik na tym xp zaczne gdzieś za tydzien
do tego mam
Xp 925
2 kg węgli
2 kg białka
i mysle co jescze dokupiĆ czy Zma czy Hmb >> chyba ze jescze nitrobolon.. ??
co polecacie ?
czekam na wasze propozycje i odpowiedzi w sprawie pompy..
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Masz 2 puchy XP czy tylko jedną?Bo jeśli jedną to nie starczy na cykl

PZdr.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
Nie starczy powiadasz ? Hm.. to pod koniec pierwszej puchy bedzie trzeba pomyslec o drugiej<lol> :D hahaha Z tym to niema problemu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
I nie kupuj HMB tylko lepiej dokup ZMA apteczne i jakieś witaminy.

PZdr.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
przynajmniej dwie puchy na cykl , pompa porownywalna do tego ZMA, omega-3 , witaminki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono > Nitrol > eXpand ?

Następny temat

Moge pojsc szeroko. Co kupic?

WHEY premium