SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XXI Mistrzostwa Świdwina , Mistrzostwa Polski Północnej i Zachodniej wyciskanie c.c.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 9656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
To prawda powinna się ukazać wstępna lista zgłoszeń.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 74 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 791
Nie mogę podać listy ponieważ nie mam zgody zawodników na publikacje nazwisk ale mogę podać ilościowo
kat.junior - brak zgłoszeń
kat. kobiet - dwie zawodniczki
kat. 70 - 2 osoby
kat 80 - 2 osoby
kat 90 - 2 osoby
kat 100- jedna osoba
+ 100- jedna osoba
weteran 40-49 - dwie osoby
weteran 50-59- 3 osoby
weteran +60 - 1 osoba
wielokrotne wyciskanie : junior 80 i +80 brak zgłoszeń, kobiety - jedno zgłoszenie, senior 80 kg- jedna osoba, +80 kg - 4 osoby, weteran 80 kg - 1 osoba , +80 kg -1 osoba
Nagrody przygotowane o wartości około 10tyś zł, tylko się zgłaszać.
Pozdrawiam i zapraszam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Myślę, że część obudzi się na ostatnią chwilę.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
zbycho2
Nie mogę podać listy ponieważ nie mam zgody zawodników na publikacje nazwisk a
.


Zabrzmiało jakby szykowali się tam siłacze o co najmniej światowej sławie ale cóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 74 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 791
Zapraszam do zgłoszeń juniorów bo nadal braki w tej kategorii, oczywiście w innych kategoriach też szczególnie w tej najcięższej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Może jeszcze ktoś się zgłosi.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 74 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 791
22 osoby dokonały zgłoszeń brakuje juniorów i kategoria +100 kg jeden zawodnik , weteran 40- 49 lat 2 osoby, weteran +60 dwie osoby , kat 80 kg dwie osoby, wielokrotne wyciskanie weterani do 80 kg dwie osoby, juniorzy do 80 kg jedna osoba , +80 kg jedna osoba.
Ważenie rozpoczyna się o godz 9 i będzie trwało do godz 11 każdy kto się zgłosi w tych godzinach będzie mógł wystartować w zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Myślę Zbysiu, że jeszcze dojdą zawodnicy w dniu zawodów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Było sporo zawodów ostatnio , dlatego z frekwencją może być teraz słabo...ale trzeba być dobrej mysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 74 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 791
Nagrody już popakowane inne zestawy na wyciskanie klasyczne po to żeby nie dublować w przypadku startu zarówno w klasyku jak i w wielokrotnym wyciskaniu.
Jutro przygotowanie sali i można startować .
Co roku wprowadzam coś nowego tym razem zamiast chorągiewek dla sędziów przyciski do włączania lampek białych przy boju zaliczonym lub czerwonych przy boju
spalonym.
To już 31 zawody w wyciskaniu organizowane przeze mnie, a stres ciągle ten sam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów - SPLIT 1-8.04.2017

Następny temat

III Otwarte Mistrzostwa Sochaczewa w Podciąganiu na Drążku i Pompkach - 24.06.2017 r.

WHEY premium