SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XPAND JUZ W SPRZEDAZY !!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok meteorku jak robimy lipe to na 2 strony
wedle twego pragnienia

to przykre ze olimp tak reaguje na hity innych firm
i w złosci traci realizm

choc doskonale wie ze nie posiada w ofercie jednego tak kompleksowego kombajnu suplementacyjnego który moze konkurowac z xpandem


Zmieniony przez - bulmastif w dniu 2005-01-29 20:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
pytanko czy po cyklu z jablczanu cellpumpa i mono moge zaraz po tym wziasc XPAND czy trzeba odczekac ?????

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no raczej dla lepszego efektu masowego proponuje odczekać

choc ze 6 tyg

natomiast jesli oczekujesz lepszej regenaracji i pompy to tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
ok thx to najpierw jablczan bo jablczanu jeszcze nie bralem pozniej XPAND ale tak sie podjaralem tymi wszystkimi wypowiedzialmi ze bym chcial juz ten XPAND ale pokolei
pozdrawiam

Zmieniony przez - MACIEJA21 w dniu 2005-01-29 21:05:12

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
kurna,napisz mi ktos wreszcie jak producent zaleca brac expandera?bo inaczej czytalem u borsuka na stronie a inaczej pisal BIM,to jak zaleca,o jakich porach?musze wiedziec skoro biorepo co sie klocic?ja powiem obiektywnie jako klient co wisi mi kompletnie firma produktu ,ktory kupuje,patrze na sklad(no trzeba cos sie znac ale to juz inny tamat..)wybieram naprawde wazne skladniki i obliczam ile wynioslo by mnie ich dokupienie gdybym jechal na innym preparacie co ma ich mniej,i wychodzi mi na jedno,kupujac expandera,albo druga opcja cell pumpa,ester kretki,i aakg bo te substancje cenie se najbardziej a reszta jest w podobnych ilosciach czyli:glutamina,tauryna itp.wiec wybieram expandera zeby sie niezaplatac w stosowaniu paru suplementow na raz,ale musze ciutke racj przyznac apokalipsie,ze kupujac wszystko osobno wiemy ile czego mamy a w stakach jak to zwykle bywa sa podane tylka fuzje laczne niektorych skladnikow z ktorych wytworzenie i jakosc innego jest 2 razy lepsza i trudniejsza niz drugiego i szkoda,ze nieiwemy ile ktorego mamy,a z doswiadzczenia albo raczej polskiej mentalnosci i sposobu myslenia odrazu podejrzewam,ze wiecej jest w tej fuzji gorszego skladnika,ale to wybor kazdego indywidualny!p.s.tylko napiszcie mi teraz jak producent zaleca brac expandera?bo zamierzam go zrec przed treningiem z serwatka i carbo i po treningu z carbo,albo zeby odstep byl wiekszy miedzy porcjami pierwsza porcje dam rano a druga przed albo po treningu,wiec krotka mowiac niewiem jak brac?napisac prosze prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Pre-Workout: Take 1 serving of Xpand 30 minutes before your workout.
Post-Workout: Take 1 serving of Xpand 15-45 minutes after your workout

Non-Workout days: Take 1 serving of Xpand
tak jest napsiane na opakowaniu
To maximize results,do not eat a meal or drink a protein shake for at least 30 minut before or after you take Xpand.Consume at least 64oz of water daily.

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2005-01-29 21:14:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
o kurna,to chyba jednak dla spokoju sumienia zrezygnuje z suplementacji okolo treningowej binia i tej serwatki przed treningiem.tylko ciekawe,czemu 15-45 minut po treningu bo ja pije carbo odrazu po treningu a po 30 minutach bialko wiec glupio tak w miedzyczasie,chetnie dalbym do carbo odrazu po treningu,chyba mozna?o co chodzi z tymi 15 minutami to chyba sam producent niewie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no to juz aoutomatycznie spada czs cyklu jak 2 porcje w dzien cwiczen cwiczze 3 razy w tyg to jest 6porcji do tego 1 porcja w niecwiczace to jest 4porcje na tydzien daje 10 porcji to jest na 35dni stosowania chyba malo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
no nie za duzo,musisz dokupic do tego jaks tansza kretke jak niemasz kasy na drugie opakowanie(jak ja)dlatego macieja sie pytalem pare razy co lepiej dokupic do expandera na ta 2 porcje w dzien treningowy:crestera,czy cell pumpa?ale nikt nienapisal,wiesz czemu?bo expander ma w sobioe 2 rodzaje tej kretki w tej fuzji ale problem w tym ze niewiadomo ktorej wiecej?i sam teraz mam problem jak ty,bo nieiwem ktora krete dokupic?crester czy cell pump i wrzucalbym to na druga porcie w dzien treningowy zamiast expandera,no ale widzisz tu jest problem,bo nieiwemy czego wiecej w expanderze,p.s.i tak popuchniemy co bysmy niekombinowali,ja postawie chyba na cell pumpa po treningu zamiast drugiej porcji expandera,bo w koncu jablczan jest lepszy no i ma cell pump pare prekursorow a crester nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
bulmassie ale w kontrakcie ktory sam podpisales u notariusza jest punkt ze nie mozesz publicznie zdradzac wysokosci zarobkow w firmie www.sport-nutrition.pl !!!!!!!!!!!
zlamales punkt kontraktu i teraz bedzie kara 200 zl - dla mnie !!!!!

ps
a tak przy okazji ciekawe jaka jest srednia zycia wsrod pracownikow MATKI-FIRMY i jej lovelasów
ponoc skrajna zawiść , zazdrość i agresja ograniczają zycie nawet o 50% ....
... to w olimpie nidlugo wszyscy umrą.............
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC o korzystnym stosunku cena/jakosc ?

Następny temat

Ultra Ripped

WHEY premium