SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Antonim Chmielewskim przed KSW 9

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
MMABlog/Perfekt-TV: Jak zacząłeś swoją przygodę z sztukami walki?

Tata zabrał mnie w 2 klasie podstawówki na judo :)

MMABlog/Perfekt-TV: Czym była spowodowana tak długa przerwa w Twojej karierze?

Nie chciałbym wchodzić tu w szczegóły - poważne problemy osobiste.

MMABlog/Perfekt-TV: Czy oprócz treningów i walk masz jakąś inną prace?

Dorabiam sobie w hurtowni serwisując stanowiska pepsi i calsberga oraz na ochronie w restauracji San Lorenzo.

MMABlog/Perfekt-TV: Który z twoich pojedynków był dla Ciebie najcięższy? A w którym najlepiej Ci się walczyło?

Najcięższy to ten przegrany z Białorusinem Yushko, bo zatrułem sie wcześniej i nie wałczyłem tylko z przeciwnikiem ale i z tym, żeby pawia nie puścić na środku ringu.Dużo było dobrych walk, ciężko powiedzieć, zawsze dobrze mi sie bije jak jestem dobrze przygotowany

MMABlog/Perfekt-TV: Jak według Ciebie przedstawia się czołówka polskiego MMA?

Na pewno Mamed, Kułak, Jocz, Drwal, Juras, dawno nie widziałem Materli ale zawsze był mocny.

MMABlog/Perfekt-TV: Jak oceniasz swoich turniejowych przeciwników?

Tu nie ma słabych każdy ma szanse wygrać.

MMABlog/Perfekt-TV: Z którym by Ci się najciężej walczyło? A który by Ci odpowiadał jako przeciwnik?

Uważam, że każdy jest tak samo wymagający i każdy z nich ma swoje atuty i słabości, każdy jest ciężki i nie mogę tu mówić z którym lepiej albo gorzej by mi się walczyło. Jak mam wygrać to z każdym. Osobiście wole sie bić na ziemi, lepiej bić sie z zawodnikiem który ma słabszy parter chodzi tu o uderzaczy.

MMABlog/Perfekt-TV: Co sądzisz o KSW jako organizacji?

Moim zdaniem super organizacja dzięki, której ten sport zaczyna sie naprawdę robić popularny. Chłopaki wiedzą co robią, podchodzą do tematu profesjonalnie, robiąc jedne z najlepszych gal na świecie.

MMABlog/Perfekt-TV: Czy zmieniło się coś w KSW podczas twojej nieobecności?

Tak jak wyżej KSW poszło do mas i masy to przyjmują. Zapełnić warszawski torwar to nie byle co.

MMABlog/Perfekt-TV: Czy jesteś już w pełni przygotowany do tej walki?

Zawsze jest jakiś niedosyt w przygotowaniach ale jestem dobrej myśli, jak jest to sie okaże w piątek :)

MMABlog/Perfekt-TV: Co w treningach idzie Ci najgorzej a co najlepiej?

Lepiej idzie mi trening w parterze a gorzej w stójce, wiadomo ze wywodzę sie z judo a to jest styl chwytany.

MMABlog/Perfekt-TV: Z kim obecnie trenujesz?

Parter z Radkiem Turkiem, bardzo dużo się od niego nauczyłem. Stójkę z Robertem Złotkowskim, niesamowicie mi pomógł z góra, a kondycje i siłę z moim trenerem z judo Sławomirem Smaterem z gwardii.

MMABlog/Perfekt-TV: Masz jakiegoś zawodnika z którym chciałbyś kiedyś zawalczyć?

Na dzień dzisiejszy nie.

MMABlog/Perfekt-TV: Chciałbyś komuś podziękować?

Podziękowania właśnie trenerom, chłopakom z którymi trenowałem, głownie tym, którzy mnie obciążali na treningach, firmie Manto za ciuchy Green Hill za sprzęt, AllStar za odżywki, KSW, Maćkowi i Martinowi za tą szanse która mi dali i Jackowi Zawadce i jego firmie Jafi-Sport, za pomoc finansowa i ogólnie tym, którzy, uwierzyli we mnie i dali mi nowa szanse :)

źródło: mmablog.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia dla Antka na KSW, chociaż łatwo nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Jak najbardziej.
Chmielu Bij, pamiętam Cie jeszcze z Judo kiedy na Mistrzostwach w drodze do finału rozbiłeś mojego kumpla, zresztą wygrałeś potem

MMABlog/Perfekt-TV: Czym była spowodowana tak długa przerwa w Twojej karierze?

Nie chciałbym wchodzić tu w szczegóły - poważne problemy osobiste.


Tylko po co z tego taką tajemnice robić, i tak wszyscy wiedzą.

Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
ja nie wiem

To ja zabiłem Laurę Palmer...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CAGE RAGE 26 - live za darmo!

Następny temat

Nogueira i Silva otwierają nowy klub!

WHEY premium