SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie estro 4x.. wahania libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1186

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

81

Wzrost

180

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

119

Obwód uda

61

Obwód talii

81

Staż na siłowni

5 l

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

-białko:≥2g -węglowodany:>3,5g -tłuszcz:≥1g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Pierwszy cykl: test enan 250mg susta 350 + meta 200 tab ( 8 - 9 miesięcy cykl ) - koniec tego cyklu styczeń 2020

Opisz swój plan treningowy

fbw

Cel cyklu

Rekompozycja, lekkie nabranie beztłusczowej masy (max 4 kg żeby nie być gorylem)

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Mój drugi cykl, który dalej trwa 2x enan 250mg --> 2x susta 350 -> 1x enan 250mg

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chud

Stan zdrowia

teraz Git, po 2 tygodniowej anginie jestem, po antybiotyku, biłem enan 250 na chorobie co 7 dni, teraz susta 350mg dalej

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Mam Zakola z przodu haha owłosiona klata i tam gdzie trzeba, broda szybko rośnie

PPM (podstawowa przemiana materii)

2100kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

-klata: max: 115kg 90kg x9 -martwy ciąg: 170kg -przysiad: 120kgx10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
Witam. Jestem na cyku od 10tego kwietnia. Pierwszy raz mam tak wysokie estro. Mam pod ręką arimidex 1mg/tab. Już wziąłem dzisiaj jedną całą tabletkę, jak to dawkować żeby estro utrzymać na dobrym poziomie? lekko ponad normę chyba...Jeszcze będę na cyklu około dwa miesiące butla susty 350 i niecała enan 250. Cykl półroczny ok. Lab Prot*on Ph*arma. Dla chętnych kto rozpisałby jaki odblok na to, miesiąc po zakończeniu cyklu ( od razu, za razem haha ). Ogólnie czuje się doobrze, tylko wahania libido mnie i moją partnerkę zaniepokoiły. Wacek potrafi opaść w trakcie seksu jak zakładam gumę lub jak bez gumy i w trakcie przechodzimy do innego pomieszczenia przy pierwszy zbliżeniu dnia. No i bardzo słabo wtedy stoi.. to od tego estradiolu tak? . Dużo seksu mamy. dwa dni temu brałem półtab cabaser, dlatego prolka tak nisko haha co jakieś tydzień, dwa tyg wziąłem pół tab cabaseru ostatnie . A i te podwyższone micro czemu jest? Reszta w normach










Zmieniony przez - basienka0766 w dniu 2023-08-11 17:25:33

Zmieniony przez - basienka0766 w dniu 2023-08-11 17:38:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
Czemu w moim poscie jest to pisane? Xd haha wyżej moje pytanie o wbiciu HCG, jestem ciekawy jakiejś odpowiedzi. Ps. HCG podskórnie w brzuch za płytko *




Zmieniony przez - basienka0766 w dniu 2023-09-21 17:18:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
Bierzesz coś na PRL że takie niskie ?
Raz w tyg bijesz testa?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
cabaser napisałem, cabaser zbija PRL tak? dwa dni temu brałem pół tab 1mg.. nie teraz normalnie co 5 dni bije



Zmieniony przez - basienka0766 w dniu 2023-08-11 18:19:25

Zmieniony przez - basienka0766 w dniu 2023-08-11 18:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
a ten.. Proviron brałem co jakiś czas, jakiś czas 1x 25mg/tab... mesterolon, dzisiaj zjadłem 40stą tab przez około 80 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
Widzę że nie masz totalnego pojęcia co i jak brać
Cabaser odstaw
Ten proviron brany w taki sposób to po co ?
Testa rozbij na 2 iniekcje w tygodniu
Ari daj tabsa następnie 1/4 co 2 dni za jakieś 2-3 tygodnie powtórka badań
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
proviron niby super środek na cyklu też, ten filmik i kumple polecili, więc spróbowałem opakowanie na cyklu, brałem przez tydzień np. lub ponad tyg i mała przerwa. Ok cabaser odstawiam, brałem po wydawało mi się że libido lepsze po tym, myślałem że od prolki wariuje.. dodam że tylko późnymi wieczorami po dniach treningowych zdarza się problem libido... rano i za dnia jest dobrze, nie raz i za dobrze ogień, a muszę trzymać do wieczora.. coś powiesz mi o tym libido?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-08-11 20:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
bije cały czas w dupę, bo gdzie indziej mi nie wygodnie, nie raz bolesne te strzały już, to kolejny temat haha


Zmieniony przez - basienka0766 w dniu 2023-08-11 20:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
Nie wklejamy tutaj filmików
A provi bierze się w ciągłej suplementacji
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
Ktoś tak miał? Estro wysokie i opadający pen nie raz? Sildenafil 25mg można czasem zastować u młodego zdrowego na wieczór?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Ogarnij te wyniki, zbij to estro i możliwe że żadnych pigułek nie będziesz potrzebował. A przede wszystkim to się doinformuj bo lecisz wszystko po trochu i na pałe.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Hcg podajesz?
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Idealne odmierzenie soczku

Następny temat

Nebido, opinie.

WHEY premium