SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań (tarczyca itp)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
Dzień dobry,
Jestem dosyć zabiegany by iść do lekarza, natomiast nikt ze znajomych nie się na tym nie zna. Byłbym wdzięczny za interpretacje wyników (czy wszystko jest ok). Możliwość jest nadczynność tarczycy ? (z tego co wiem nie ma tu chyba wszystkich badań na nią..)

http://imageshack.us/g/692/index1ft.png/

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - AnnaJan w dniu 2013-04-23 17:30:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Powyższe wyniki badań są prawidłowy ,nie wskazują na problemy z tarczycą.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dlaczego wykonywałeś te badania..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
Głównie: nadpotliwość (najbardziej uciążliwe).
Niestety wszystkie objawy nadczynności tarczycy się zgadzają. (Jednak od 4 miesięcy ustał jeden z problemów - przytyłem o dziwo.. wcześniej mi się to nie zdarzało). Możliwe, że to ,,zaleta" pracy biurowej, zimy i zaprzestania treningów przez brak czasu, jednak zawsze wiele jadłem, dosłownie wszystko i nie tyłem.
http://nadczynnosctarczycy.com.pl/objawy.html
Co do nerwowości to od dziecka. Więc nauczyłem sobie z tym radzić, mimo wszystko jestem nerwowy trochę ponadprzeciętnie.
Nie posiadam jedynie problemów z przełykaniem śliny i plam na nogach. Czasem wyskoczy plamka w różnym miejscu na rękach i poswędzi jednak nie należe do tych co drapią takie miejsca i szybko przechodzi. Jednak nie jestem pewien czy to po prostu nie podrażnienie czymś itp. (rzadko występuje)


Zmieniony przez - AnnaJan w dniu 2013-04-24 18:31:25

Zmieniony przez - AnnaJan w dniu 2013-04-24 18:32:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Podstawowe badania również wykonywałeś..? Ekg/pomiar ciśnienia..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
EKG kiedyś miałem, niby lekki ,,szmer" ale nic poważnego, jakby bolało czy coś się działo to dostałem skierowanie na zapas. Ciśnienie w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Może ja CI coś skrobnę. TSH masz w okolicach nadczynności, chociaż zgodnie z wytycznymi jej nie masz, nie zmienia to faktu że TSH jest niskie i dla świętego spokoju wypadałoby zbadać stężenie wolnych hormonów (ft3 i ft4) A do lekarza powinnaś się udać. Może się okazać ze lekarz zdecyduje się leczyć Cie małymi dawkami tyreostatyków. (chociaż ja osobiście chyba bym tego nie zalecił w Twoim przypadku)
Zrób też coś dla mnie, zmierz sobie temperaturę w momencie przeczytania tego posta, jak i z samego rana. (zrób to dokladnie) i potem podaj wyniki. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
1 dzien 22:43 37,3 (data przczytania)
2 dzien 23:00 36,9
3 dzien 37,0 jakies 5min temu.
Termometr rtęciowy, pod pachę.
Niestety zawsze rano zapomnę.
Zrobię te badania jak będę miał czas... bo lata nie widzę na powietrzu jak na razie :/ a kijowo całe lato wychodzic jedynie wieczorami..


Zmieniony przez - AnnaJan w dniu 2013-05-07 20:37:14

Zmieniony przez - AnnaJan w dniu 2013-05-07 21:17:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Miarodajne będzie rano. Chociaż od razu Ci wyjaśnię do czego zmierzam. Ogólnie jednym z objawów nadczynności tarczycy jest podniesiona temperatura. Wiadomo, podniesiona temperatura jest powiązana ze stanami zapalnymi, innymi chorobami etc. Zrób badania, udaj się do endokrynologa i ja od siebie życzę powodzenia. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanami

Następny temat

Siniaki na bicepsie (prawdopodbnie od treningu)

WHEY premium