SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań do reumatologa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1244
Witam.
Zrobiłem sobie badania do reumatologa by się dowiedzieć czy jestem skłonny na reumatyzm.
Pokierowało mnie do tego to, że z rana zaraz po wstaniu ciężko mi jest się schylić i powoduje to spory dyskomfort a domyślam się, że tak nie powinno być więc zleciłem badania na RF, CRP, OB, mocz oraz morfologia. Wyczytałem, że to taki standard gdy się idzie do reumatologa.

I teraz pytanie czy jest tu jakiś reumatolog który by spojrzał na moje wyniki i mógł coś stwierdzić?














Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
blaster91

Pokierowało mnie do tego to, że z rana zaraz po wstaniu ciężko mi jest się schylić i powoduje to spory dyskomfort



takie objaw to chociażby jeden z najczęstszych sugerujący problemy z krążkiem międzykręgowym
co do samego reumatologa, powinieneś się udać normalnie na wizytę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak naturalnie podnieść testosteron do górnych widełek?

Następny temat

Złamany obojczyk, zdjęcie, polecam lekarza .

WHEY premium