SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań - lewy prop, czy to w ogóle możliwe??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1337
I ciężko powiedzieć czy coś czułem bo dawno nie byłem na takich kaloriach więc i tak wszystko na plusie. Od teraz zawsze badania robię...żeby nawet propa wała dostać nie mam pytań.


Zmieniony przez - Keepfit w dniu 2015-07-22 12:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Rzeczywiście wałowany prop to już jest kompromitacja labu lub nieszczęsne, pechowe rozdanie, trzeba mieć wyjątkowego pecha.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrób jak Karp pisze
rkarpinski
Ewentualnie lh i fsh dla świętego spokoju


ale po 8 tygodniach jednak pct bym zrobił bo przecież naturalny test i tak jest zblokowany


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-22 12:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1337
czyli clomu i hcg póki co nie przybijać ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro badania i bedziesz wiedział, bo narazie powoli będzie spadać test, do jutra bloka nie wyłapiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1337
ok jadę po badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Moim zdaniem z takimi wynikami nie jesteś zablokowany,tu nawet clomid jest zbędny czas wszystko szybko odblokuje czyli unormuje estrogen był w widełkach testosteron minimalnie powyżej górnej granicy. Natomiast do świętego spokoju, możesz zrobić te badania.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jeżeli wcześniej na poprzednim propie zakładając, że miał ponad skale a teraz bijąc wała mu test spada, więc produkcja naturalnego testa mogła zostać zblokowan, ale badania powiedzą wszystko.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-22 13:08:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
zioekt potem rzeczywiście może się sytuacja że test endogenny spadnie, a estradiol pójdzie do góry. Aby to wiedzieć to za 10-14 dni zrobić badania na test i estrogen, samopoczucie i libido , podbity kortyzol też są pewnymi wyznacznikami bloku.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1337
Ok wyniki będą jutro. Teraz jak już racjonalnie myślę, to zglupialem :p wcześniej musiał być test bo skurczyly mi się jajka i e2 było podwyższone. Jeżeli od dwóch tygodni bije olej...to co sam się odblokowalem?? Lepiej żeby te badania wyszły dobre a za tydzień zrobię jeszcze raz sam testosteron, bo mi to mindf*** zrobiło...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

salbutamol salka

Następny temat

Samolot Polska - Anglia koksy

WHEY premium