SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciag...

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2099

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4382
Ok,dzieki za info!Jakbys mogl odp.czy chodzi cicho?Wspominales ze cos szoruje.Czy to powoduje jakis drazliwy chalas?Jestem wrazliwy na tym punkcie z tego powodu ze niemam za ciekawych sasiadow i ciagle sie czegos czepiaja.To zeby meic silke w piwny musze zwracac na to uwage.
Na wydanie mam jakeis 500zl.Zastanaiwam sie czy dokupic porecz.Wyjdzie to kolo 200zl.Wiec troche drogo jak dla mnie.I takie pytanie czy oplaca sie kupowac?W sumie cwicze dzieki temu tylko 3 meisnie.Klatke w raczej malym stopniu, ramiona ok,brzuch tylko dolna partie o ile sie nie mysle.Moge sobie podarowac porecz?Jezeli tak to w co lepiej wpadowac ta reszte co mi zostanie po zakupie wyciagu?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Poręcze są bardzo przydatne, aczkolwiek nie konieczne.

Kasa która zostanie możesz przeznaczyc na obciązenie, bo tego zapewne zabraknie szybciej niz sie tego spodziewasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4382
Juz zabrakloTyle ze czekam na okazje.Kiedy ktos bedzie mial na sprzedaz.Ze sklepu oryginalne bardzo drogie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
z tą częścią plastikową chodzi cichutko. Bez niej troche głośniej, bo wiadomo jak założe wiecej kg to jest tarcie metalu o metal

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4382
Pachnie mi tandeta z tym plastikiem.Dzwiek metalu o metal nie ejst zbyt cichy:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2973
Daj jakiś kontakt to ci wyśle fotki wyciągu kamila88 na 2 prowadnicach z tym że wolnostojący i z dwoma profilami po bokach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Kacz1: Tam nie trze w żadnym wypadku metal o metal. A jeśli coś się zużywa w trakcie bardzo intensywnych treningów wystarczy wysłać maila z prośbą o dosłanie przelotki i wyślemy. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
Witam jestem zainteresowany kupnem wyciagu Kelton wyciąg - HEAVY Python. i tutaj moje pytanie czy na prowadnicy na dole sa sprzezyny amortyzujace spadek obciazenia bo siłownie mam na pieterze i kazde lekie udezenie jeste bardzo odczuwalne w pokoju prosze o wypowiedz ten kto moze ma taka ławke albo na niej cwiczył
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zestaw Tryton III

Następny temat

Prosze o pomoc w doborze sprzętu

WHEY premium