SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór stacku kreatynowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 396
Witam, otóż chciałbym uzyskać pomoc w wyborze stacku kreatyny. Bowiem patrzyłem na Universala, innych żadnych nie przeglądałem na dobrą sprawę jednak chciałbym uzyskać informacje jak długo ma cykl i w sumie jak sami dawkujecie.

Co mi polecacie i z czym, jeśli chodzi o kwotę - to raczej zabójcza ona nie jest jeśli mawiamy teraz o stacku na cykl więc nie pytajcie :)...

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DO jakiej kwoty?

A dawkowanie to tak jak normalną, zeby bylo 5g krety przed i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35796 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263132
Z fajniejszych stacków np:
https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html 

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Lub np storm, anabolic dream..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 396
Właśnie najbardziej chyba zastanawiałem się nad Stormem, lecz jedna pucha wydaje mi się mała ?....... na cykl - który powinien trwać tak zwyczajnie z 6-8 tygodni tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
teraz mniejsze opakowania Storma robią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 396
No p*****lnąć 2 stormy też trochę bez sensu ale najwidoczniej będę musiał.. Bo ponoć bardzo dobry sprzęt z niego, jednak nie zamierzam brać nic więcej poza nim, czy to dobra opcja :)? Co powiecie jeszcze na ten temat ? :)

Cykl jak mówiłem trwa standardowo tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
dlaczego bez sensu, najwyżej Ci zostanie trochę na następny cykl

dłużej niż 8 tygodni nie ma co ciągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35796 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263132
U mnie 10-12 tygodni z kreatyną dobrze sie sprawdza ale to też kwestia indywidulna

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-02-01 23:00:21

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
kwestia indywidualna, dłuższe przy mono to jeszcze przejdą, przy mixach raczej się nie praktykuje tak długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 396
Drogi koszt w sumie wyjdzie kreatyny na cykl bo wydać dwie bańki na kretę :P ... :) Troche ta Green coś tam mnie przeraziła na wstępie jeśli chodzi o wypiskę w informacjach.. jednak wcześniej już mi polecano Universala i również jak waliłem mono nie przeliczyłem się bo działało perfekcyjnie......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze białka

Następny temat

Jaki stack?

WHEY premium