SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyższy przeciwnik

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
tylko że jak się tego respektu pozbyć nawet jak ***** 3 lata młodszy się rzuca ja nie mogę się przezwyciężyć by mu zadać cios jak mnie zaczepia typu pluje itp coś mnie blokuje tzn mały strach i mam okulary jak się pozbyc tego strachu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
idz na SW

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
a to pomoże??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
1. Respektu się nie pozbędziesz. Czemu?
nawet jak ***** 3 lata młodszy się rzuca(...) jak mnie zaczepia typu pluje itp
Bo go nie masz

2. idz na SW
a to pomoże??

Pomoże jak nie jesteś pi.zda. Jesteś? Aaaa, NIE jesteś? No to pomoże

3. Może jakbyś zdjął okulary i chowając je do futerału powiedział "teraz masz jakieś 3 sekundy żeby zacząć s******lać. Dobrze je wykorzystaj" to by było po sprawie <---- żartuje, jestem pijany

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
nie jestem ****a przełamie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 898
A ile masz lat tak wogóle ?? Bo nie chce mi się wierzyc że to nawet gimnazjaliści plują na siebie..

sport:Kickboxing,muai thai
"Kiedy ty odpoczywasz, to twój przeciwnik trenuje"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ja nie wiem co się z tą młodzieżą porobiło ^^ dawniej wszyscy w piłkę grali, i latali z porozbijanymi kolanami i obdartymi łokciami. Całymi dniami na podwórku jakieś zabawy były a i bójki za małolata też się zdarzały jak to u dzieciaków, a teraz?
Siedzi to to przed komputerem cały dzień i tylko garb rośnie. Pokolenie dzieci co tylko myszką potrafią klikać i całymi dniami w domu siedzą. To przykre bo później wyjdzie taki z domu, odłączy się od matrixa i co się okazuje? Że już nie jest nieśmiertelny, nie ma topora w łapach i nie goni orków między drzewami. Zamiast tego jakieś trolle co mu do pasa sięgają leją go jak ostatnią pipe bo jedyne co umie to wpisać GoD mode i nic poza tym. Czas się K***A ocknąć bo całe życie nie będziecie siedzieć w domu!

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
myszką potrafią klikać
Zaznacza, że Scorpion miał na myśli myszkę komputerową


Ja szczerze zastanawiam się czy nie iść na studia na rehabilitację. Z samych zwolnień na wf możnaby małą fortunę zgarnąć. Jeszcze 20 lat i szczytem marzeń będzie sylwetka Quasimodo ("Tyyyy pacz on ma tylko jeden garp! I jaki mauy!")

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2009-12-03 16:18:40

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 898
Dlatego ja studiuje Turystyke i Rekreacje* aby uświadomic takim ludziom że życie nie opiera się tylko na spędzaniu czasu walonego przed komputerem czy TV.

sport:Kickboxing,muai thai
"Kiedy ty odpoczywasz, to twój przeciwnik trenuje"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym sie to się różni?

Następny temat

75. Plebiscyt Przeglądu Sportowego

WHEY premium