SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek i pustak stropowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 536
Witam, próbował ktoś może wieszać worek (30kg) za pomocą wkrętów na suficie, który jest z pustaków stropowych. Pustaki są porowate, o ile nie zupełnie puste w środku i boje się, że przy pierwszym udeżeniu sufit mi się rozleci.

Inna opcja jest taka żeby kupić wieszak do worka mocowany na ścianie pionowej ale mam wątpliwości czy odległość 50cm od ściany jest wystarczająca. Wydaje mi sie, że przy udeżeniach worek będzie się obijał o ścianę.

Dzieki z góry za pomoc.

nokio

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
No niestety sufit zleci ci na głowe a przy tym wieszaku to nie radze sciana bedzie obita ....

Nigdy nie odwracaj się plecami do wroga, a juz napewno nie do przyjaciela

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 536
Dzieki za potwierdzenie moich obaw Na allegro są jeszcze wieszaki, które mają 100cm długości ale tym razem wydaje mi sie, że kostrukcja wieszaka może się połamać. No nic, bede jeszcze kombinował, dzieki raz jeszcze

nokio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Ja na Twoim miejscu nie ryzykowałbym wieszania worka do sufitu gdy nie wiesz jaka może być jego stabilnosc.

Druga opcja powinna być lepsza.
Wydaje mi sie, że przy udeżeniach worek będzie się obijał o ścianę.

Widziałem gdzies worki, ktore mocuje sie także od dołu. Wedy pewnie juz by nie latał

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisja na żywo z Pucharu Europy K-1 i MT / 10-12 października

Następny temat

Michał Głogowski na gali TK2 World Max 2008

WHEY premium