SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek bokserski..

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
koziol16 - Jak będziesz walił w worek bez sensu to nie wiem czy się opłaca kupować. Chyba że masz za dużo kasy albo znasz kogoś kto ci pokaże technike ciosów etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1589
Mazuro13 - Czemu zawsze cos pomoze.. A bicie worka to chyba nie jest zadna wielka filozofia..

Elo elo xD !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1224
jeżeli chodzi o wypełnienie mogą być szmaty albo np. jak masz niedaleko jakiś tartak to wiórami z drewna też są dobre, ważne żeby to co wkładasz nie ubijało się tak jak np. piasek, kolega np. ma pole pszenicy i nią wypełnił swój worek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1589
Dzieki ziele477 :)
TEz myslalem jakies niepotrzebne szmaty.. Bo fakt piasek bez sensu..

Elo elo xD !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
Eee, a ja też mam pytanie odnośnie worków bokserskich. Chciałbym się zapytać czy w wieku 14 lat opłaca się kupić taki worek i ćwiczyć na nim. Od razu mówię, ze na siłownie itp. nie mam czasu bo mam lepsze rzeczy do roboty, więc chciałbym ćwiczyć w domu. Mógłbym to robić tak jak wcześniej ktoś pisał z rozgrzewką i treningiem obwodowym. Cena też raczej mi nie przeszkodzi, mogę kupić na allegro jakiś dobry. Nie wiem tylko czy przyniesie to jakieś efekty, może ktoś zna jakieś tutoriale dla początkujących, bo sam się w sprawie nie orientuję wcale i chciałbym zapytać się kogoś doświadczonego - Was.

Z góry wielkie dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6827
prox007 żeby ćwiczyć na worku i liczyć na efekty twojej pracy trzeba mieć podstawy których na pewno nauczy cie trener boksu lub mt,kb w twojej okolicy pozdrawiam

Zmieniony przez - kamilr89 w dniu 2009-06-25 21:36:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
jak sie nie zapiszesz nigdzie to worek do przeniesienia jak to nazwales "gdzie indziej" Ci nie pomoze zreszta worek to nie czlowiek wiec przeniesienei tez malo da :P

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14647
Jak nie masz podstaw, to workiem nic nie zmienisz, tylko utrwalisz zle nawyki... jak masz małe dośw. to workiem tylko popsujesz technike. Jak masz całkiem spore umiejętności to możesz poprawić szybkość, a przede wszystkim siłę. Tyle ode mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 333
Ja kupiłem ostatnio worek 150/45 i powiem Ci , że byk straszny , w tje chwili waży 70kg a będzie trzeba go jeszcze doubijać , kup sobie max 130x40, chyba że chcesz sobie pokopać

wypchałem go 2 workami trocin z tartaku , nic nie zapłacilem bo i tak te trociny spod piły są do wyrzucenia, nie chodzi mi o trociny stolarkie !
A nawet jakby kazali Ci zapłacic to nie wiecej niż 5zł :)

prox , co jest lepszego od siłowni?

Zmieniony przez - muodynap w dniu 2009-06-25 22:03:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
To chyba nie będę kupował, będę ćwiczył bez worka, no bo skoro bez trenera ani rusz to po co mam nabrać złe nawyki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który z nich jest najsilniejszym człowiekiem na Ziemi

Następny temat

Mr.Olimpia

WHEY premium