SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminy i mikro,makro elementy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Tak te środki nie kolidują. Ja tak robie że po treningu biorę zestaw ACE oraz hmb i nieraz jak mam to glutamine!

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
Wolalem sie upewnic .Dzieki za szybka odpowiedz

...i...

...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
O jakich porach i w jakich zestawach brać witaminki?! Tzn. jak je najlepiej łączyć,żeby wzocnić ich działanie,chodzi tu głównie o interakcje! Czym najlepiej popijać,żeby sie wchłaniały,ile czasu po jedzeniu,czy w trakcie,jakie optymalne dawki! Proszę o rozpiskę biorąc pod uwagę nie ACE rola,który też posiadam,ale w oparciu o witaminy kupowane oddzielnie nie koniecznie w kompleksach(z wyjątkiem B-complex,czyli vit.C-0,2mg,B-complex,E-100mg,a także Magnez-600mg/tab.,kwas foliowy-5mg i B12 oraz Selen!!! Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie podaj wagę, przelicz wydatek energetyczny i zbilansuj witaminy i mikroelementy, które masz już w swojej diecie. W innym przypadku każda rada będzie wyłącznie orientacyjna i z zasady nieprawdziwa.

Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Q - gdzieś mi zniknęło Twoje pytanie. Oczywiście, że możesz wziąć je razem, ok. 1/2 godziny do godziny po treningu - najlepiej z posiłkiem niezbyt obfitym.
Nie masz za co przepraszać - pozdrawiam.

Dariusz Czarnecki

Zmieniony przez - guru w dniu 2002-04-09 08:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Coś troche ponad 90kg,ale wiem,że mam niedobór w witaminach,bo jem mało owoców i wrzyw.......rozumiesz......zima.......drogie....brak kasy.....treningi 4-5 razy w tygodniu średnio 1,5 godz.każdy,tempo umiarkowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sądzę,że bez filozofowania i ekstra cen - Centrum 2x dziennie + ACE Rola. Zrewolucjonizuj swoją dietę! Pozdrawiam.

Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Ok dzięki,ale po jedzeniu,czy jak?!A co sądzisz o braniu witamin,oddzielnie?!Nie w kompleksach witaminowych,wtedy wiesz co masz ,a nie czytasz tylko ulotkę i gdybasz ,czy tam to wszystko jest naprawdę?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kompleksy mają określoną dobraną i zrównoważoną konstrukcję - nie jesteś w stanie właściwie dobrać pojedynczych witamin. To jest gra nie warta świeczki.
Zawsze 1/2 godziny po jedzeniu.

Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
OK! Zrozumiałem. Dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwna rzecz się przytrafiła...

Następny temat

Pytanie do Guru ;)

WHEY premium