SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiosna Idzie Śniegu Brak Luk_aszz' owi Bicek Spadł v. 13

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144821

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Sorry, ale byłem jeszcze w pewnym miejscu i dopiero wróciłem. Jutro napiszę jakiś zestaw i dam do sprawdzenia osobom, które się lepiej znają. Mam taką jedną zaufaną osobę, która mi zestaw składała. Ale to jutro. Dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
A Ty sprawdź jaką masz tą nagrywarkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
I obudowę też podaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
jutro dopiero sprawdze ;) ale cos mi sie wydaje ze nagrywarka jest na sata z tego co pamietam. A nazwe obudowy gdzie znalesc w srodku ??

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
A na wierzchu nie ma? Albo wrzuć zdjęcie chociaż. Ewentualnie jak coś to gdy uzbierasz kasy - wymienisz. Ja bym teraz wziął słabszą grafę a procka i3 i później wymienił na coś lepszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Zasilacz montowany na górze czy na dole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
grafe slabsza to zalezy co masz na mysli. z 300 zl na grafe chce dac zeby bylo 1 gb i jako taka wydajnosc. Nie mam zamiaru dluuuuugo dokladac do kompa. Zasilacz na gorze. Nie na wierzchu nie ma nazwy z tego co patrzylem

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ale ogólnie będziesz miał później możliwość wymiany na lepszą grafikę i budę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Czy tylko grafikę, a budę jakąś tanią i dobrą też dać do zestawu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
bude mam, moze nie jest jakas wybajerowana ale po co mi taka?? zwykla normalna, kiedys kupowalem bo musialem zmienic jak skladalem kompa, nie potrzebna mi inna.

teraz chce zlozyc kompa i nie chce juz w nim nic wymieniac przez pare lat

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie o wyciąg

Następny temat

Gryf łamany czy prosty

WHEY premium