SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol a tabletki antykoncepcyjne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dokladnie jak wyzej
bombo w dupie byles i gowno widziales , pier.do.lisz bezsensu jak dzieciak...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
bana mu niech ********la.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
Wielcy sterydziarze super odpowiedzi na poziomie bardzo dziekuje. MASS gowno to Ty masz w glowie, jesli po 100tabsach wina masz wypryski itd to super koksiarz z Ciebie w takim razie z wielka wiedza na ten temat. To samo milczek znawcy. Jechac po kims na necie to nie sztuka no ale coz...
Nie bede mowil o sobie ale na temat sterydow i cyklow pojecie mam, a zalozylem prosty post z pytaniem jak one sie maja konkretnie co do kobiety (prosba znajomej) gdyz akurat w tej kwestii nikt ze znajomych mi kobit nie probowal dopingu i mam blade pojecie o cyklach dla nich, gdzie celem ma bys przysrost sily i spalenie nadmiaru tkanki tluszczowej.
Ale widze ze lepiej pojechac komus bo tak najprosciej, wiec prosze nie odpisujcie juz w temacie a i najprosciej dajcie mi bana. pozdrawiam znawcy

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1561
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
O jakim artykule mowisz?


Co do tematu - po uzyciu stanozololu przez mezczyzne istnieje ewentualnosc wystapienia szeregu efektow ubocznych. Mozna sie przed nimi lepiej lub bardziej zabezpieczyc, lecz one zawsze beda - jedynie slabiej wyrazone.

Jesli mowisz ze po 100tab nic sie nie staje, zachowujesz sie malo profesjonalnie. Zabawa hormonami jest sprawa wielce indywidualna i nie jestes w stanie okreslic ze cos co jednemu pomoglo drugiemu nie zrobi krzywdy. Sa przypadki gdzie po 50tab metandienonu watroba odmawia posluszenstwa a sa tez takie gdzie tysiace zjedzonych tab nie odbija sie znaczaco na zdrowiu (oczywiscie z czasem wszystko wyjdzie).

Tak wiec, wiesz juz ze nie mozna niczego z gory zakladac - tym bardziej ze o ile u mezczyzny te skutki nie beda az tak dotkliwe niz u kobiety - na dowod fotka (to oczywiscie skrajnosc):





Po za tym stanazolol - lek hormonalny, piguly anty - tak samo, moim zdaniem interakcje nastapia, nie jestem lekarzem i nie wiem jak moga byc wyrazone, ale moim zdaniem wystapia.

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2008-03-14 11:38:12

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SaMuRai-N AguSia-S


nie myslalem ze jestaes az takim rura. Miales moj szacunek a teraz masz Chwd.
pomysl co piszesz i popatrz w lustro i sie zastanow i przestan juz robic z siebie d****a.

Ban na kazde konto o ktorym sie dowiem.
I nie rzucaj oszczerstw i nie podawaj nikow.
I pamietaj ze kazda akcja kiedys ma reakcje
Puknij sie w ten pusty leb i zadaj pytanie:

Jestem zwyklym rura a mialem sie za sztywnego kozaka.
Pisze tu bezstronie w tym momecie bo jak widze te konfidenckie zagrywki to krew mnie zalewa.

Ps. I nie klej durnia ze to nie ty

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2008-03-14 11:48:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a z tego co wiem nawet modzi maja dwa konta i bronia slusznej sprawy-swych interesow

a odnosnie tego to ja mam z 5 kont rozny wlasnie po to by prowokowac niektorych nie umiejacych sie zachowac userow.
Wiec tu niepisz bzdur...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
ja sie juz dawno na nim przekonałem zwykly pseudokozak co ma sie za kogos wielkiego bo za******la u angoli nocki jako ciec ehhh mnie krew zalewa z koleji na takich typow ...

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
uwielbiam takie tematy gdzie jest jakas afera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
MASS gowno to Ty masz w glowie, jesli po 100tabsach wina masz wypryski itd to super koksiarz z Ciebie w takim razie z wielka wiedza na ten temat. To samo milczek znawcy.

Co maja wypryski do bycia koxiarzem?i dlatego ze ma wypryski skorne to gowno w glowie ma? ja pie.rdole jak juz chcialem dac jakas riposte to mogles znalezc bardziej wyszukane argumenty .
TY wygladaj kiedys tak jak Mass to wtedy bedziesz mial prawo odpowiedziec lub nie zgodzic z tym co on napisal .O miczu nie wpsominam bo nie lubie go
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kuracja enanem i nandrolonem podczas odczulania

Następny temat

Kreatynka po mecie

WHEY premium