SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol Depot REAL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dibo czyli takie jak moje. bralem to co ma marcel i powtarzam klepalo jak cholera. jak ktos by mial under zrobic to nie zrobilby sobie tez sklejanych pudelek???
bralem taki i moj poziom doswiadczenia pozwala mi stwierdzic czy to bylo wino czy test.

moglbym zrobic zamowienie u chlopa ale od razu mowie ze sie nie pisze wiec nie pisac maili. bo zaraz mi tu ktos afere wykreci.
oze faktycznie ztezenie w tym jest nizsze chociaz mocno je czulem i mowie ze to wino. zobacze to niedlugo dla porownania. a ci co sa z tego klejonego niezadowoleni a brali np 4tyg to maja prawo byc. bo depo sie fajnie dopiero w 3tyg zaczyna krecic wiec mysle ze kuracja na nim to 7tyg by byla w sam az. sam taka planuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marcel napisz po angielsku i mysle ze dostaniesz w takim samym jezyku odpowiedz. a jak po hiszpansku to daj mi mail i ja przetlumacze.
albo podaj strone zambonu a ja dam koledze ktory napisze do nich i wszystko bedzie jasne tylko moze to chwile potrwac.
ale puki co na twoim miejscu bym sie niemartwil
bo to co masz na fotkach jest stanazolem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Grzesiu, napisałem do nich w ang.

www.zambon.es 

No moze i stano, ale pytanie czy w deklarowanym steżeniu.

Jestem jakis niepocieszony , juz miałem mysli komu by to opchnąć, ale nie mam sumienia pchac ludziom ewentualnych wałów

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a spytales sie jaki powinien byc prawidlowy stosunek prochu do wody po odstaniu??? czy tylko wyslales swoje foto i spytales czy good???

jak jestes smutny to zawsze mozesz sie nayebac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Napisałem, ze znalazłem zdjęcie w internecie i zapytałem sie czy stosunek proszku do wody, po odstaniu 20-24h wyglada tak jak na przedstawionym zdjęciu i czy wszystko zgadza sie z oryginałem. Z resztą juz nie pamietam, ale napisałem to jakos ładnie nawet - tak oficjalnie

Nie bede juz pił, mam z tym zwiazane traumatyczne przezycia

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"Nie bede juz pił, mam z tym zwiazane traumatyczne przezycia"

no i tym sposobem docieramy do mojego ulubionego tematu -> narkotyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Gregor dokładnie takie jak Twoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nie bede cpał bo sie szybko uzaleznie i stocze sie na samo dno Już wole popełnic samobójstwo przez masakryczne dawkowanei sterydów, przynajmniej umre tak jak lubie

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bede cpał bo sie szybko uzaleznie i stocze sie na samo dno

pojechales marcel kaziowi a to dobry chlopak byl i malo pil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ja nie cpam wiec mnie sie to nie tyczy... ja eksperymentuje i prowadze badania na temat dlugofalowych skutkow spozywania substancji psychoaktywnych...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

greg valentino na video!!

Następny temat

Pomoc

WHEY premium