SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakupiłem od znajomego winstrol IP 10ml a wlasciwie polowe czyli 5ml.I tu mam pytanie czy to normalne ze po zrobieniu zastrzyku przez kilka dni utrzymuje sie straszny bol a tylek jest nieco napuchniety.Zrobilem narazie 3 strzaly i za kazdym razem to samo.Czy to normalne?Biore rowniez dece i tu nie mam takiego problemu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
To normalne, że po winku boli. Ale nie aż tak strasznie.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
Jeżeli zakupiłeś używaną już fiolkę z towarem przez kogoś no to nie wiem co ci mam odpisać,ale radzę lepiej daj se siana i kup sobie oryginalnie zapakowany towar.Acha na d..ę kwaśna woda i może jakiś środek przeciwzapalny,ale to już doustnie i zmień miejsca iniekcji.

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
...pozaty 5ml kompletnie nic Ci nie da(poza bolem oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po dwoch dniach we fiolce oddzielila mi sie biala substancja od wody ale jest jej zaledwie 1/4 moze nawet 1/5 czy to troche nie za malo.Z tego co slyszalem to powinna odzielac sie w proporci 1/3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piwo ;)

Następny temat

stanozolol

WHEY premium