SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino teść

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Podpinając się pod temat ECA z ciekawości jak wy dajecie ECA ? Bo ja np dzieliłem sobie na dwie dawki startowałem 12,5 mg eff inj + 200 coffy + 200 spiryny taka dawka pre workout z rana druga koło 16 to samo żeby nie było problemów ze snem. Później zmieniałem tylko dawkę effki na 25 mg czyli jedna cała ampa dwa razy szła. Słyszałem że niektórzy dzielą nawet na 3x inni biorą z rana na czczo 25mg lub więcje w jednej dawce plus coffa i aspiryna. Jak wy robicie ?
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ECA wedle uznania
Qba877
przypomnę, ze cykl jest już teraz wiem dokładnie


Co to znaczy po Polsku ?
jestes juz na cyklu czy nie ?
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 742
hehe te skróty myślowe
miałem na myśli, że przypomnę na czym to ma być, a w sumie nawet dokładnie na czym bo już mam na chacie butelki a wcześniej nie wiedziałem dokładnie co będzie na bazie. A co do trwania to jeszcze nie trwa %) będzie trwać od przyszłego tygodnia gdzieś... ;)


Zmieniony przez - Qba877 w dniu 2016-01-15 22:17:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
tnij na testo solo do skutku póxniej podbjesz troszkę testo i dołożysz wino i coś ugrasz z tego cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2600
Aleks
Tyle tygodni redukcji az bedziesz zadowolony


swiete slowa :)

Pomogłem daj + , wiedzę musiałem nabyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 742
Pany jeszcze jedno pytanie apropo tego testo mix dose co ile to brać 250mg / tydzień czy to częściej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dawkuj 250mg e5d.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 742
Pany przyszły badania hormonow wszystko po za prolaktyna ok
Prolaktyna 16,22. Czyli suty za małolata bez powodu nie nap*****lal... teraz tak bawić się z saa i olać to czy lepiej wyjaśnić sprawę w pierwszej kolejności...
Co myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zbij ten prl zalatw kila tab cabaseru i wrzuc 1/2 co 7 dni po 4 tyg powino bycnw dolnych widelkach
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 742
A cyklu czy przed?
Bo w sumie to czekałem na te wyniki i miałem startować. ..


Zmieniony przez - Qba877 w dniu 2016-01-26 20:18:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok serpafar 50mg ile ?

Następny temat

Depresja po koksie

WHEY premium