SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winko + Prop na lekki cykl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Unnamed89, musisz dodać dane do profilu wtedy bedziesz miał abonament i możliwość dawania sogów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
ok, zaraz to poprawie.
A czy mozna by do tego cyklu dorzucić jedna lub dwie puszki mety ?
Moim celem, jest troche suchej masy, bo i tak mam tendencje do tycia, wiec moze troche tluszczyku mi zredukuje. I jeszcze sila sie przyda :)
Odpowiedzcie co do mety :)

" Dłonie na kolanach, nie wygładzą kantów dnia. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo meta albo wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dwa orale to kiepski pomysł, szkoda wątroby. Mete zostaw na kolejny cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
to co ty chcesz siłę i przytyć 3kg czy siłę i przytyć 8-10kg :> przy dobrej diecie Cię nie zaleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
winko jest w strzalach... jedynie meta bylaby w tabsach... ale skoro odradzacie to ok...
Polako chcialbym jak najwiecej przybrac suchego miesnia, bo troszke tluszczyku juz mam i sile :)

" Dłonie na kolanach, nie wygładzą kantów dnia. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
na naprawdę siły to Ty masz od hu^a jak będziesz trzymał michę to Cię nie zaleje a dawać 3 rzeczy na 1cykl to głupota ale skoro już to masz to możesz to przybić, nie mówię że to zły cykl tylko po porostu nie widzę tutaj dużych przyrostów wagowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
mety nie mam jeszcze, wiec winko z propem solo pojade, wlasnie pierwszy shoot zaraz leci :)

" Dłonie na kolanach, nie wygładzą kantów dnia. "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca Durabolin+Testosteron Prolongatum jaki cykl??

Następny temat

Meta + Testovis

WHEY premium