SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wing Tsun Warszawa-Bemowo - dzień otwarty 20 stycznia 2014

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2144
anonim
widze tak jak tu tak na innych forach zawsze probujesz ponizyc swojego rozmowce, naprawde tylko ci pogratulowac glupoty, wspolczuje ci twojego ograniczonego do ameby rozumowania, no inteligencja godna instruktora

Problem w tym,że ja tylko wskazuję logikę i konsekwencję swego rozmówcy - reszta przekazu zależy do czytających. Skoro czujesz się ośmieszany to chyba czas pomyśleć i zastanowić się nad swoim dalszym uczestnictwem w tej dyskusji.


anonim
ja potrafie sobie poszukac ale to ty czlowieku napisales ze podeslesz kilka linkow wiec o co ci chodzi??? tak jak napisalem w pierwszym poscie jestes zmienny jak choragiewka , jedno piszesz zaraz zmieniasz zdanie, piszesz cos innego i caly czas to samo

Popatrz popatrz jakiś ty do mnie podobny a co do podawania na tacy hmm jakoś ty się nie wysilasz to i ja nie będę. Zmieniłem zdanie po kolejnych twoich wypowiedziach. Oszołom z ciebie i potrafisz tylko powoływać się jak instruktor tak może i jechać w podobny sposób na tej ograniczonej retoryce.

anonim
widzisz to tylko potwierdza ze nie umiesz czytac, przeciez ja napisalem dokladnie to samo tylko w jednym zdaniu!!! naprawde starasz sie tlumaczyc cos co ja doskonale rozumiem co nie zmienia faktu ze Cheung poznawal "tajne" techniki w wieku 14 lat ( prawie tak samo prawdopodobne jak zdobycie mistrzostwa swiata w pilce noznej przez reprezentacje Polski), tu bardziej chodzi o wiek niz to czy byl schorowany i palil opium


A więc sam mi powiedz skoroś taki rozgarnięty - jeśli ja zaś, wg ciebie cały czas piszę to samo to po co mam kolejny raz pisać. Napisałem 2 razy - nie przeginasz ? Jeśli jeszcze nie zrozumiałeś to ja straciłem nadzieję

Lee73
Skoro urodził się w 1940(WCh) to Hongkong opuszczał w 1958[...]Tak więc jeśli urodził się w 1947(LT) zaczął w 1950 czyli 2 lata PO wyjeździe Cheung'a.

anonim
juz nawet daty ci sie myla,

Ooo napisał człowiek nieomylny - wybacz mie małemu ups jak się am twoja nieomylność do powiedzenia - nie myli się tylko ten kto nic nie robi - ehh no i wydało się i pewnie znów poczujesz się ośmieszany
anonim
zaparz sobie melisy i sie uspokuj wytrzyj piane z buzi, opanuj nerwy

Tylko na tyle stać sympatyka LT WT - gratuluje, nie dziwię się zatem, że ci bardziej myślący których w społeczeństwie niewielu szybko się na WAS poznają i wybierają inną właściwszą drogę.


anonim
no naszukalem sie prawie tak ciezko jak ty wikipediio obiektywizmie mnie nie ucz bo widze minusy i czarne strony LTWT

No to co zrozumiałeś z tego txt co znalazłeś. Fajnie widzisz minusy i czarne strony LT WT, podziel się nimi na forum, wszak mi chodzi o to samo. Ostatni raz piszę że do samego systemu nic nie mam - chętnie poznam go bliżej - jeśli czujesz się na siłach to chętnie się spotkam

anonim
i juz nie pisz mi o poziomie bo tobie jako instruktorowi napewno go brakuje

Za to ty go masz tyle, że aż uszami tobie leci , wybacz - nie mogłem się powstrzymać. Wyjmij palec z ust (boję się pomyśleć gdzie trzymasz drugi), zaś "na pewno" pisze się OSOBNO - teraz poczułeś się na swoim poziomie?

Akademia Sztuk Walki PAGODA
Bydgoszcz ul. Staszicia 4, sala LO nr 6

Wing Chun Kung Fu Bydgoszcz >> http://www.pagoda.pl <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Nie, nie czuje sie osmieszany, czuje ze probujesz osmieszac ale u ciebie to akurat normalne.Powoluje sie na instruktora bo instruktor to osoba ktora naucza,jest swego rodzaju wychowawca, osoba ktora powinna dawac jakis przyklad innym itd no ale u ciebie tego tez nie widac za to widac ze zaczynaja sie juz epitety . Nie musisz tez juz pisac niczego 3 raz, ty chyba poprostu nadinterpretujesz moje slowa, jak juz to mowiles sproboj sie znizyc do mojego poziomu to moze zrozumiesz, jedyna i nie omylna wyrocznio wskazujaca swoim rozmowac logike
To na tyle panie "ostatnie slowo i tak musi nalezec do mnie" bez odbioru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2144
Przytoczę pewną opowiastkę:
Przełożony m(p)olicji zwołał odprawę podwładnych i mówi:
- Słuchajcie, bardzo Was proszę, a w zasadzie to rozkaz, nie używajcie słów których znaczenia nie rozumiecie, bo ludzie się z Was śmieją !
Na co jedne z zebranych pyta
- Panie komendancie czy to do mnie to alibi ?
a komendant mu na to
- Nie ulega frekwencji !
A teraz zastanówcie się gdzie w moich wypowiedziach jest jakikolwiek obraźliwy epitet pod adresem anonima.
Co do merytorycznej dyskusji ... jak zwykle, ani nie zaskoczył, ani nie zachwycił ...
Oczywiście mógłbym się odnieść do twego posta, ale jak na instruktora TL WT poziomu nie wykazujesz - zniżać się więc nie będę, a i poziomu pierw oczekuj od, na chwilę obecną, dojących z kasy naiwnych, instruktorów tej organizacji.
anonim
To na tyle panie "ostatnie slowo i tak musi nalezec do mnie" bez odbioru

A żegnam, żegnam - oschle i ozięble - nie pozdrawiam i niczego nie życzę.

Zmieniony przez - Lee73 w dniu 2014-01-22 14:41:09

Akademia Sztuk Walki PAGODA
Bydgoszcz ul. Staszicia 4, sala LO nr 6

Wing Chun Kung Fu Bydgoszcz >> http://www.pagoda.pl <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
łing czun jest dla babów bo biją z liścia panienki

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2144
Dobrze, że nie dla babolów

Akademia Sztuk Walki PAGODA
Bydgoszcz ul. Staszicia 4, sala LO nr 6

Wing Chun Kung Fu Bydgoszcz >> http://www.pagoda.pl <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
EEWTO nie jest założone po to, aby uczyć ludzi jak walczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Leung Ting Wing Tsun to piramida finansowa, gdzie "dziadzio" Leung Ting zbiera śmietankę z wierzchołka tej piramidy. Nie bójmy się pisać prawdy - całe fale pieniędzy przechodzą z trąk do rąk bez żadnej kontroli, bez jednego kwitka, bez niczego. Grube tysiące złotych lub euro (jak kto woli) za obozy, treningi, seminaria, akcesoria, prywatne lekcje, treningi chi-sao - przekazywane z rąk do rąk bez żadnego potwierdzenia; towazyszy temu jedynie służalczy ukłon w stronę ludzi, którzy doją uczniów niemiłosiernie - nawet za idiotyczny kwiatek do koszulki. Taj jest w EEWTO - jak jest gdzie indziej - tego nie wiem. Rok praktykowania LT WC - wielkie rozczarowanie i nieiwele więcej umiejętności w walce. Więcej mi dało 6 miesięcy indywidualnych lekcji boksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
FILMIK GENIALNY W PEŁNI POKAZUJE, ŻE "LT WT W REKACH CIEZKO TRENUJACEGO WOJOWNIKA, JEST NIEPOKONANYM STYLEM" I TYLKO CZYSTA LINIA PRZEKAZU GWARANTUJE CI WT NAJLEPSZEJ JAKOŚCI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
WT JEST BARDZO DOBRYM STYLEM, ALE NIE W TECHNIKACH, PRACY NÓG I SZYBKOŚCI RODEM Z LAT 70.

Zmieniony przez - mikolaj.michalowski w dniu 2014-07-27 10:07:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
NI chu nie rozumiem powyższej wypowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co najpierw?

Następny temat

2 vs 1

WHEY premium