SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Whey Fusion

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1594 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9684
ja piłem wanilię i smak był git chociaż czekolada jeszcze lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
Z mlekiem zdecydowanie pyszne białeczko.
Spróbowałem z mniejszą ilością wody i też bardzo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz otworzylem wanilie i ten sam problem co z truskawka... czyli bardzo slaba rozpuszczalnosc i gorzkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16322
To dziwne bo u mnie truskawka rozpuszcza się świetnie- 5 ruchów szejkerem i rozpuszczone, tylko dużo piany zostaje, posmaku gorzkiego nie wyczuwam. Czekolada bardzo dobrze się równiez rozpuszcza, poskamu gorzkiego równiez nie wyczuwam i nie ma piany:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Posmak gorzki zawsze był, przez Leucyne.
Rozpuszczalność Czekolady bardzo dobra , wanilia i truskawka minimalnie słabsza.
Także nie wiem co jest z waszymi białkami, być może zostały użye surowce od innych dystrybutorów.

Tego już nie wiem, może kamilhitec coś napisze więcej.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 432
To w końcu jak to jest, że dana odżywka w mniemaniu jednych się dobrze rozpuszcza i się nie pieni a u drugich jest zupełnie na odwrót?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1029
Robert moze to tajemnica poliszynela?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Może chodzi o proporcje wody, w mniejszej ilości wody może się dobrze nie rozpuścić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 432
Jabolcokk - co masz na myśli pisząc, że zostały użyte surowce od innych dystrybutorów?
Czy skład nie powinien być ten sam tak czy inaczej?
W whey fusion każda pucha, którą zakupywałem smakowała ok, tak samo, czyli towar jest ok, ale zetknąłem się teraz z Anabolic Protein z Hi Teca i różnice były znaczne pomiędzy smakiem białka z folii a z puszki - jakby zupełnie inne białka. Czy to może być jakiś wałek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacje z FIBO 2010

Następny temat

Pierwsza prawdziwa REDUKCJA z pomocą supli Hi Tec i Peak

WHEY premium