SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze opienie o kreatynie...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
a to jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No wlasnie zipera mozesz miec racje wiec nie bede sie spierac :D Nie wykluczone ze popelnialem gdzies blad w treningu, diecie albo nie wiem co, ale wychodze z zalozenia ze jak mam brac cos co dzialalo na mnie slabiej i ryzykowac ze to nie byl moj blad to po co skoro moge wziac cos lepszego albo takiego samego i tanszego z Vitalmaxu :D, napsialem tylko jakie mialem doswiadczenia. A co do supli jestem sceptykiem wierze ze dziala sensownie za sensowne pieniadze tylko kretka i gainer, bialeczka, carbo, wiec i tu bede sceptykiem. A propos moze odbiegne troche od tematu ale kretka dziala na mnie coraz slabiej i mysle o stackach kreatynowych typu XP albo jakis inny jabłczan, macie moze jakies linki do niezaleznych badan tych nowych form kretki? Bo tez nie ma do nich zaufania a szkoda mi taka kase wyrzucic w bloto. warto czy nie bardzo?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5258
Leyus: Jaką kredke TREC'a brałeś i z czym???

Pozdrawiam SFDowców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
To bylo dawno, nie bylo jeszcze z czym wiec bralem z glukoza :), mikrorozdrobniona 200 albo 250 mesh nie pamietam.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
emenems - sklep na szewskiej?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam!

Powiedzcie mi co wyscie sie tak uczepili tego magabola (konkretnie chodzi mi o kreatyne)?!
Ja moge powiedziec tylko tyle - sprobowalem juz wiele roznych monohydratow (Olimp, Trec, Hi-tec itd. itp. w proszku, kapsulkach) ale od jakiegos czasu jade tylko i wylacznie na megabolu!
Nie wiem dlaczego ale tylko po tej kreatynie czuje fajne puchniecie, wiekszy power itp. itd.
Wiec darujcie juz sobie ze to taka go*****a kreatyna! Bo dla mnie osobiscie to te wszystki wymienione wyzej sa fatalne.
Czy jest jakas bardziej zanieczyszczona niz inne? Nie mam pojecia! I wy tez nie mozecie tego wiedziec!!!
Zaraz mi wyskoczycie ze trzeba ufac firmie renomowanej - ja zaufalem (patrz wyzej) i tylko stracilem kase!
Uwazam kreatyne megabola za najlepszy monohydrat jaki do tej pory przyjmowalem - biore go cyklicznie ok 3 razy w roku i zawsze jest ok no i na dodatek cena nie jest przerazajaca.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
nie chodzi o kreatynę tylko o te wesołe megabolowe reklamy... gdyby nie to megabol byłby tak samo szanowany jak vitalmax czy inne czeskie firmy...
a tak... non stop polewka... co nie oznacza, że mają złe produkty... ja swoją przygodę z suplami zaczynałem chyba koło 1995roku właśnie na produktach megabola i zawsze będę to miło wspominał...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Hop hop, kolego ja ani jak mi sie wydaje nikt tu nie napisal ze kreatyna megabola to scierwo, gowno albo cos. wyraznie napisalem ze dzialal tylko slabiej i moglbyc to moj blad ale po co mam drugi raz ryzykowac pieniadze? Nie napsialem ze maja zle suple albo ze sa do dupy, napisalem dokladnie jak na mnie dzialala ich kretka.

A rekalmy megabola to ja nie wiem co ty kolego od nich chcesz ;) przeciez jak byk pisze ze DM jest juz po 10 dniach niewykrywalny w moczu i to srodek dla tych co nie chca regularnie cwiczyc tylko szybko na masie nabrac i ze to srodek prawie tak silny jak strydy anaboliczne. Wnisek : oni robia suple pod sezonowcow, co za roznica czy to dziala czy nie wazne ze taki gosc kupi DM bo mysliz ze to tak mocne ze zaraz to zdelegalizuja, ze to wlasnie dla niego bo chce szybko urosnac. No i co za roznica ze jak raz sie zawiedzie to wiecej nie kupi i tak juz nie bedzie wiecej cwiczycl bo to sezonowiec. A jeszcze jakis procent z nich bedzie jadlo na tyle duzo po DB ze przed nastepnymi wakacjami przypomna sobie po czym tak ladnie rosli (nie to zeby miesnie poczatkujacych zawsze tak reagowaly ;). Kazdy normalny cwiczacy smieje sie z takich reklam i to jest smieszne, to sa podpuchy pod sezonowcow. A firmy cybergenetics i fitosteroli to przez litosc nie skomentuje........

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal M-Stack

Następny temat

Xpand w capsach

WHEY premium