SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze opienie o kreatynie...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5258
Co myślicie o nastepujących suplach i który z nich polecacie:

-MEGABOL Total Creatine (250g.)
-NUTREND Creatin Monohydrat (250g.)
-NUTRITECH Creatine (250g.)
-TREC Creatine Normal Plus (300g.)

Z góry dzięki za KONKRETNE opinie.

Pozdrawiam SFDowców

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Hop hop, kolego ja ani jak mi sie wydaje nikt tu nie napisal ze kreatyna megabola to scierwo, gowno albo cos. wyraznie napisalem ze dzialal tylko slabiej i moglbyc to moj blad ale po co mam drugi raz ryzykowac pieniadze? Nie napsialem ze maja zle suple albo ze sa do dupy, napisalem dokladnie jak na mnie dzialala ich kretka.

A rekalmy megabola to ja nie wiem co ty kolego od nich chcesz ;) przeciez jak byk pisze ze DM jest juz po 10 dniach niewykrywalny w moczu i to srodek dla tych co nie chca regularnie cwiczyc tylko szybko na masie nabrac i ze to srodek prawie tak silny jak strydy anaboliczne. Wnisek : oni robia suple pod sezonowcow, co za roznica czy to dziala czy nie wazne ze taki gosc kupi DM bo mysliz ze to tak mocne ze zaraz to zdelegalizuja, ze to wlasnie dla niego bo chce szybko urosnac. No i co za roznica ze jak raz sie zawiedzie to wiecej nie kupi i tak juz nie bedzie wiecej cwiczycl bo to sezonowiec. A jeszcze jakis procent z nich bedzie jadlo na tyle duzo po DB ze przed nastepnymi wakacjami przypomna sobie po czym tak ladnie rosli (nie to zeby miesnie poczatkujacych zawsze tak reagowaly ;). Kazdy normalny cwiczacy smieje sie z takich reklam i to jest smieszne, to sa podpuchy pod sezonowcow. A firmy cybergenetics i fitosteroli to przez litosc nie skomentuje........

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2257
wybierz wodeczke

Ciężko znów zacząć :(:(:(
Kroplówki wykańczają ludziii
Wkońcu w treningu wraca do formy
Very HAPPPYYYYYY
Na lipiec dam foty co sie udało z pasi konika zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5258
Bardzooo inteligentna odpowiedz. Naucz się czytać...

Pozdrawiam SFDowców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
mono to mono więc kieruj się ceną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 700
Ja bym wybral kreatyne z Vital Maxa !!! Ja zanotowalem super wzrost sily po zieszaniu z Top Massem (15 kg na lawce)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2257
Kolego jeżeli mono kup sobie 1000g Sni za taką ilość zapłacisz 80zł
A jest dobra
Przepraszam za poprzednią wypowiedź zażartowałem sobie

Ciężko znów zacząć :(:(:(
Kroplówki wykańczają ludziii
Wkońcu w treningu wraca do formy
Very HAPPPYYYYYY
Na lipiec dam foty co sie udało z pasi konika zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3460
Hmm... a skad opinia :mono to mono?Uważasz że wszystkie monohydraty są takie same?Tak z ciekawosci pytam nie złośliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958366
jak napisał ziper - mono to mono, ale na pewno jest kilka lepszych cenowo niz te podane przez Ciebie , jak napisal ktos wyzej chocby vitalmax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
nie wszystkie monohydraty są identyczne...
różnica w rozdrobnieniu towaru wpływa na szybkość i ilość wchłanianego towaru...
różnica w jakości towaru też jest niebagatelna... tak naprawdę nie wiadomo co sypią do pudeł niektóre firmy...
gdzieś były badania, że w niektórych pudełkach zawartość kreatyny w kreatynie była bardzo niska...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958366
no ale patrząc realnie...ja przy zakupie kreatyny, zazwyczaj wybieram te z logo "crepure" z SKW Trostberg. nigdy nie żałowałem swojego wyboru, ostatnią kretyną jaką brałem była kretka vitalmaxa, zapłaciłem ok.30zł i naprawdę różnica była minimalna (o ile w ogole była) w porównaniu do wczesniejszej kretynki jaką brałem, był to zakupiony u Sonbatego - ProlaB Cretine 300g za (chyba) ok.60zł , czy 55 (do obu kretek bralem rowniez te same dodatki)...wiec 2 razy drożej...w myśl "powiedzenia" skoro nie widać różnicy , po co przepłacac ? polecam vitalmaxa

fakt, zdarzają się na pewno gorsze - ja nigdy na taką nie natrafiłem (a juz kilka w swoim zyciu ,z roznych firm zjadłem) więc napisałem,ze "mono to mono" , ponieważ efekty mialem prawie takie same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
prolaba trzeba importować zza wody i to też daje cenę... niemałą...
zresztą wszystkie suple zza wody biorąc pod uwagę transport... koszty wytworzenia/siły roboczej w stanach muszą być droższe niż nasze... co tak naprawdę nie oznacza, ze są lepsze jakościowo...

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal M-Stack

Następny temat

Xpand w capsach

WHEY premium