SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze opienie o kreatynie...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
no dlatego zamiast przepłacić ,warto czasami zastanowić się nad tym co mamy blisko siebie i często po bardzo niskich cenach...a co Will uważasz ze kretyna vital. jest słaba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
nie! uważam że jest dobra... nawet bardzo... vitalmax z czeskich, olimp, biogenix z polskich i parę innych to dobry zakup...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
no to mamy identyczne zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2887
nie wszystkie monohydraty są identyczne...
różnica w rozdrobnieniu towaru wpływa na szybkość i ilość wchłanianego towaru...
różnica w jakości towaru też jest niebagatelna... tak naprawdę nie wiadomo co sypią do pudeł niektóre firmy...
gdzieś były badania, że w niektórych pudełkach zawartość kreatyny w kreatynie była bardzo niska...


dzięki ci Will za te słowa, bo ziper i Damixx któregoś razu na mnie napadli że uważam że kreatyna z Megabolca jest gorsza od innych i dają sobie ręke odrąbać że jest identyczna jak inne,przynajmniej ty nie jesteś stronniczy dzięki ci za to wielkie,a tamci nadal niech sobie siedzą w swoich dziwnych poglądach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3460
No właśnie .....
więc zdanie "mono to mono"tak często powtarzane przez niektórych forumowiczów nie do końca jest prawdą
Kto sądzi inaczej niech wypróbuje sobie kreatynę np.naturella(nie ujmując firmie,bo produkty prozdrowotne typu witaminy,silica,ginseng itd.ma b.dobre)
Ja osobiscie mam zaufanie do kreatyny branej z laboratorium SKW i FeRReo?(jakos na F
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
tak jak mówiłem mono to mono /oczywiście dopóki w puszce nie ma mąki/
forever nikt Cię nie atakował /dział sportów walki jest trochę niżej/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2887
jak byś zauważył ziper Willhelm ma troszkę inne zdanie niż ty a identyczne jak ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
to jest forum dyskusyjne , nie kazdy musi miec takie same zdanie jak 2 osoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
a czy Will jest jakąś wyrocznią? /z całym szacunkiem oczywiście/
stary wyluzuj przecież nie muszę się z nim zgadzać, a już tym bardziej z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2887
no właśnie o to chodzi ziper,wiedziałem że nie będziesz chciał sie ze mną zgodzić (z resztą Damixx też) i właśnie po to skierowałem cię na słowa Willhelma,które potwierdzają to że nie zawsze musisz mieć racje,i podkreślają to że ty nie jesteś wyrocznią żeby każdemu mówić "mono to mono" poprostu chciałem ci udowodnić że nie jestem osamotniony w swoich poglądach, i nie są one bezpodstawne jak zauważyłeś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal M-Stack

Następny temat

Xpand w capsach

WHEY premium