SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
a co do cyklu to malo testa w stosunku do deci

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1746
wiem ze malo ale wale jednoczesnie w jednej strzykawce 3 ml a 4 to juz za duzo zeby tescia dorzucic a nie bede sie non stop kuł wole poczekac jak sie decia skonczy to zwieksze tescia moze tez tak byc co ty na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
mogles testa innego kupic<stezenie wyzsze>jak skonczysz dece to ile ty chcesz tego testa niby jeszcze ciagnac?bez sensu

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1746
albo wezme dokupie dece bo tescia mam chyba na 10 czy 11 tygodni a dece na 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
haha niezwykle błyskotliwy wniosek wyciagnąłeś z faktu ze masz za duzy stosunek deki do testa

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
sqs, ten sport jest dla ludzi ktorzy dysponuja wiekszym niz przecietny kapitalem niestety. jesli stac cie na cykl za 1500 zeta lub wiecej to stac cie na lososia wedzonego 100 gram dziennie. taka jest prawda. a jak ktos ma smarkac platki kukurydziane i nie ma kasy na dobre jedzenie to napewno nie stac go na koks i niech idzie grac w szachy! brutalna rzeczywistosc. nie odbierz tego, ze mnie akurat stac stac. to nie jest istotne w tej rozmowie. pisze tylko, ze sport ten kosztuje i kazdy kto w tym siedzi i chce miec dobra suplementacje i dobre cykle musi poniesc tego finanoswe koszty.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
glob szachy tez kosztuje a propo tescia enana ciagnij raze mz deka i go skoncz razem z deka i walnij propka na koniec lepiej trafic w odblok a tego co masz na 11tyg skroc do 8tyg i wal wiecej testa mozesz miec problemy pozniej juz nie jeden nie sluchal a pozniej byly posty" zablokowalo po dece co robic ????? "
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1746
ok dzieki macieja;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokup testa, jak dajesz 400 deki/week to testa pwonno byc ok 800/week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
no jużkurva bez przesady

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej ... prosze o fachowa porade :)

Następny temat

odstepy miedzy cyklami

WHEY premium