SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na nastepny mecz...Rozmowy o wszystkim (I)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295119

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
ta i w dodatku prawie same muly





















peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2466
slyszysz Baca jak skonczysz szkole bedziesz bezrobotny
ja mam syndrom prezesa i wszytko ******le

ja nie jestem ekonomista a tymbardziej monterem zadnym



Zmieniony przez - Kwasior w dniu 2006-01-23 21:51:37

Forza Milan ,Werder,Lyon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
"slyszysz Baca jak skonczysz szkole bedziesz bezrobotny"

ty sie nie ciesz bo ty tez bedziesz
zreszta ja tez
hehe

my to jednak jestesmy chlopaki z perspektywami

"ja nie jestem ekonomista a tymbardziej monterem zadnym"
kucharz

aha zeby nie bylo niedomowien ja nie jestem zaden monter

Zmieniony przez - chopinos w dniu 2006-01-23 21:55:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
z tego co się orientuję to Baca na studia się wybiera

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
ja mam plany byc ksiegowym

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
księgowym jakiejś mafii zapewne https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] Mafii SFD Mafii SFD Mafii SFD [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
bede lewa reka Mateo

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Jestam tam , któryś ze Spamerów...trzeba do okrogłej liczby doprowadzić

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Widze, ze mnie fajna dyskusja oposcila...coz ogladalem Tele Kamery i swietny wystep Dody Taka prawda, ze bedzie ze mnie taki technik jak z d****i, ktorzy mnie ucza....Jeden palant przez 2 lata dyktowal nam ksiazke i nie mam teraz zadnych podstaw w tej dziedzinie. Reszta to typowi teoretycy, co z tego, ze znam schemat blokowy telewizora czarno bialego jesli ja go w zyciu na oczy nie zobacze i nie rozbiore...druga sprawa jest taka, ze sam jestem sobie winien, bo niepotrzebnie sie tu pchalem...dostalem sie do najlepszego LO w naszym miescie, jednak zdecydowalem ze pojde do Technikum bo jestem chlopakiem Juz wiem, ze to byl moj prawdziwy wielblad. Ciekawe w ogole czy zdam ten ****** egzamin zawodowy, ktory jest juz naprawde wymyslem tych najlepszych z najlepszych d****i technikow ...
Sorry, ze sie tak tu wywodze, ale jestem wqrwiony strasznie ostatnio.Otoz Ci niby "nauczyciele" wmawiaja nam, ze nie mamy szans zdac egzaminu zawodowego, zapomnijmy o tytule technika i mamy rok w plecy.Chyba wreszcie sobie zdali sprawe, ze jeszcze niczego nas nie nauczyli...No juz nie wytrzymuje...Jak mozna cos zrozumiec jesli ucza nas d****e, ktorzy kolo normalnych nauczycieli nawet nie stali
W tym roku dostalismy nowy przedmiot i nowego faceta...to jest gosc...On sam dobrze wie, ze gowno umiemy, sam sie nasmiewa ze swoich kumpli...lecz niestety jak sie odzywa na konferencji zeby nie dyktowac uczniom ksiazek to dostaje opier*** od calej reszty...I jak tu zyc??
Jedyna pociecha w tym, ze i tak nie zamierzam isc w tym kierunku, mam dosc tych wszystkich malych rezystorkow, kondensatorkow i tyrystorkow Jednak zdalem sobie sprawe, ze jesli mialbym takich nauczycieli jak ten nowy to moglbym pojac nawet te najtrudniejsze rzeczy,typu macierze itd...Codziennie sobie zadajemy z kumplami pytanie:"Co my tu robimy"?
Nie spodziewalem sie, ze wyleje to wszystko na papier Juz mi troche lzej... Dobranoc

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
pio_87 chodzisz do mojej szkoly ??
normalnie jakbym czytal wypowiedz przecietnego ucznia mojej szkoly
na egzamin nawet nie wiem czy jechac, jeszcze musze wybulic kase na bilet do wrocka a moze nie zdam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FOOTBALL MANAGER 2005

Następny temat

Witam....

WHEY premium