SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (VI)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
gdzie jesteście spamerzy?

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Vieira jak w tego FM-a idzie ?

zdawaj raport mi tutaj !



Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-12-14 21:24:24

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
hmm gram Chelsea a -kaczy- Manchesterem

o tarcze dobroczynosci wygrałem z Nim 5-3 a w lidze mam 6pkt. a on 9pkt. po 3 meczach


kupiłem: Huntelara, Rodrigeza, Isatiego, De jonga i Meire, a sprzedałem Bridga i Ballacka

i dzisiaj kolejna nocka grania

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Chelsea a -kaczy- Manchesterem

e no to ambitnie

My z cyganem jak graliśmy to ja grałem Legią a on Wisłą albo Koroną, jednak w Polskiej lidze długo nie pograliśmy, najdłużej graliśmy na Ukrainie, ja Dynamem on Metalurgiem, graliśmy chyba prawie dwa sezony.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
noo wiesz zaczeliśmy od najwyższego pułapu tereaz bedziemy schodzić nizej... nastepnie bedzie ja Athletico Madryt a on Sevila

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
to my z Cyganem też spróbujemy , myślę, że już za tydzień, druga liga polska odpowiednia

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
jak czytam wasze posty
to coraz wieksza chcice mam zeby zagrac w FM

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
wikt czemu zaczynacie tak nisko?

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Vieira, bo trzeba postawić przed sobą jakieś wyzwanie Po za tym co to za różnica, tacy profesjonaliści jak my nawet klub klasy okręgowej są w stanie doprowadzić do potęgi



Kafar spróbuj

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
a zebys wiedzial, ze sprobuje

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka piłka?

Następny temat

Hiszpania,Norwegia

WHEY premium